Angielski - kurs angielskiego w Anglii, Szkocji, Irlandii, USA, Australii, RPA

Home / Angielski

Kurs języka angielskiego w Anglii, Irlandii, USA i inne zagraniczne kursy angielskiego

Każdego roku rośnie liczba osób, które wybierają zagraniczne kursy języka angielskiego. Wakacyjny wyjazd połączony z nauką jest doskonałym sposobem na odpoczynek i rozwój osobisty. Chcąc ubiegać się o dobrą pracę, powinniśmy biegle posługiwać się przynajmniej jednym językiem obcym. Kursy angielskiego za granicą stanowią możliwość szybkiego poznania praktycznej strony języka i ułatwiają skuteczną naukę słownictwa, które jest na co dzień wykorzystywane w anglojęzycznym kraju. Pozwalają także oswoić się się z akcentem i umożliwiają poznanie kultury innego państwa. Oferowane przez nas zagraniczne kursy angielskiego organizowane są w dowolnym terminie i dostosowywane do Państwa potrzeb. Z nami każdy przeżyje niesamowity wyjazd, szkoląc jednocześnie swój angielski w Anglii, USA, Australii, Kanadzie, RPA, Nowej Zelandii, na Malcie lub w innym kraju. Nasze kursy językowe odbywają się w takich miastach jak Londyn, Dublin czy Oxford.

Podczas wyjazdów zapewniamy kontakt z native-speakerami oraz osobami z innych krajów, które także na co dzień porozumiewają się w języku obcym. Nauka angielskiego za granicą przynosi znacznie lepsze efekty, ponieważ zmusza nas do korzystania z niego w celu komunikacji. Dzięki temu wzrasta nasza pewność siebie i zwiększa się liczba zapamiętanych przez nas słów. Wyprawy edukacyjne sprawiają, że robimy ogromne postępy w krótkim czasie, co jeszcze bardziej podnosi poziom motywacji. Szkoląc swój angielski w USA czy Anglii skupiamy się całkowicie na nauce, każdego dnia odnosząc nowe sukcesy. Organizowane przez nas kursy angielskiego za granicą przeznaczone są zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Dla każdego znajdziemy odpowiednią ofertę!

Nasze zagraniczne kursy angielskiego to nie tylko ciągła nauka. To także zwiedzanie miast, integracja z innymi uczniami, aktywny wypoczynek i możliwość przeżycia niejednej przygody. Pozwalamy naszym podopiecznym na rozwijanie swoich horyzontów nie tylko w szkolnych murach. Kurs angielskiego w Anglii pozwala na poznanie codziennego życia anglików, ich zwyczajów i kultury, a także umożliwia zaznajomienie się z potoczną mową. Nauka angielskiego za granicą, to także wycieczki, zajęcia fakultatywne, wizyty w obiektach kultury, sportowe wydarzenia, czy wieczorne wypady na miasto, które pozwalają na ćwiczenie języka w różnych sytuacjach i aspektach życia. Dajemy również naszym kursantom możliwość poznania fantastycznych ludzi z różnych stron świata, sprawiając, że nauka angielskiego za granicą jest czystą przyjemnością.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nasze kursy angielskiego za granicą przynoszą zamierzone efekty. Pozytywne opinie naszych absolwentów przekonują o skuteczności organizowanych przez nas wyjazdów i prowadzonej edukacji. Jeśli jesteś już znudzony mało efektywną nauką w szkołach językowych – wybierz się z nami w podróż i rozwijaj swój angielski w Anglii lub USA! Jesteśmy przekonani, że nauka angielskiego za granicą przyniesie o wiele lepsze efekty, niż korzystanie z najlepszych podręczników i zestawów ćwiczeń. Kontakt z praktyczną stroną języka to sprawdzony sposób na wzbogacenie słownictwa, poznanie zasad gramatycznych, rozwijanie płynności mówienia, a także zaznajomienie się z potocznymi zwrotami. Decydując się na nasz kurs angielskiego w Anglii wybierasz naukę w małej grupie, która będzie dostosowana do Twojego poziomu zaawansowania. Zapewniamy także profesjonalne materiały edukacyjne i miłą atmosferę w gronie kursantów z całego świata. Nauka angielskiego za granicą często nie kończy się na jednym kursie. Nasi klienci chętnie decydują się na kontynuacje edukacji, osiągając coraz wyższe stopnie zaawansowania i zwiedzając różne kraje. Zapraszamy na jedyne takie kursy, które odmienią Państwa spojrzenie na naukę języków obcych.

Ladies and Gentleman! Pełen przygód kurs angielskiego za granicą, w królewskiej Anglii,
na historycznej Malcie, w słońcu Kalifornii lub cieniu szkockich zamków.

angielski w usa i anglii