Kursy językowe Durban Language Centre – RPA

Home / Kursy językowe Durban Language Centre – RPA

angielski w RPA Durban Language Centre

Angielski w RPA

od 18 roku życia

od €260 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Durban to trzecie co do wielkości miasto w RPA i najruchliwszy port w Afryce. Jest położony w prowincji KwaZulu-Natal, która jest uznawana za najbardziej angielskojęzyczną. Miasto znajduje się na Oceanem Indyjskim co ma wpływ na jego ciepły, subtropikalny klimat. Oprócz tego, że jest znaczącym centrum biznesowym, dzięki dużej ilości sklepów, restauracji i miejsc do wypoczynku jest uznanym ośrodkiem turystycznym. Durban to miejsce ścierania się wielu kultur, emanujące bardzo pozytywną energią, bezpieczne i niedrogie.

Szkoła

Durban Language Centre nie należy do organizacji International House, ale jest to sprawdzone miejsce kursów językowych na najwyższym poziomie. Właścicielka i dyrektor szkoły Carla Wood włożyła wiele wysiłku i energii w stworzenie szkoły przyjaznej uczniowi, a jednocześnie osiągającej wysokie efekty w nauczaniu. Zatrudnieni nauczyciele współpracują ze szkołą od wielu lat i posiadają wysokie wykształcenie. Szkoła leży w bogatej dzielnicy na obrzeżu miasta z widokiem na zatokę. Miejsce ma bardzo dobre połaczenia z centrum Durbanu. W odległości 10 minut spacerem od szkoły znajduje się plaża. Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażone, wygodne klasy, ogród z tarasem, centrum komputerowe. Jest to szkoła bardzo kameralna gdzie naprawdę można nauczyć się angielskiego.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Zakwaterowanie może być zorganizowane w domach u specjalnie wybranych rodzin lub w hotelach i pensjonatach.  Szkoła pomaga w zorganizowaniu czasu po zajęciach oferując program zajęć pozalekcyjnych (sport, surfing, pływanie, zwiedzanie miasta, wycieczki, spotkania).

Cena za podstawowy kurs General English za jeden tydzień (20 lekcji): ok. €270

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją za jeden tydzień: ok. €280

STRONA INTERNETOWA DLC

INFORMACJE O KURSACH GENERAL ENGLISH

GALERIA ZDJĘĆ DLC

WIĘCEJ INFORMACJI O DURBANIE

W czasie miesięcy letnich (czerwiec, lipiec, sierpień) szczególnie polecamy połączenie nauki języka angielskiego w Afryce Południowej w szkole w Durbanie ze szkołą w Cape Town. Przebywanie w Durbanie oferuje gorące lato z pełną gamą sportów wodnych natomiast Cape Town zapewnia wspaniałe widoki i zwiedzanie bardzo ciekawej okolicy.

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

DLC oferuje kursy z języka angielskiego ogólnego General English, Business English, kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych FCE, CAE, COE, IELTS oraz kursy indywidualne.

Galeria