Kursy językowe IH Barcelona – Hiszpania

Home / Kursy językowe IH Barcelona – Hiszpania
hiszpański w Hiszpanii Barcelona

Hiszpański w Hiszpani

od 17 roku życia

od €235 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Barcelona ma wszystko: nie kończące się przedstawienie na Ramblas, modernistyczną architekturę, budynki Gaudiego, plaże, porty, Morze Śródziemne, wspaniały klimat, niepowtarzalny charakter, wielokulturowość, sklepy, tysiące barów i restauracji, życie nocne, koncerty i festiwale, Picassa, Miro i stadion olimpijski. Nic dziwnego, że wszyscy kochają Barcelonę!

Szkoła

IH Barcelona działa od 1972 roku. Jest jedną z najstarszych i najlepszych szkół językowych w Hiszpanii i na świecie. Położona jest w centrum miasta w 6-cio piętrowym budynku. W szkole znajduje się 40 klimatyzowanych, dobrze wyposażonych klas, biblioteka, miejsce do samodzielnej nauki, darmowe Wi Fi i centrum komputerowe, bar, taras wypoczynkowy. W szkole działa kilka departamentów zajmujących się różnymi aspektami związanymi z nauczaniem języków obcych (szkolenia nauczycieli, nauczanie przez Internet, metodyka nauczania dzieci itp.). Każdy z nich reprezentuje najwyższy światowy poziom. Nauczyciele zatrudnieni w szkole to najwyższej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH Barcelona oferuje zakwaterowanie u wybranych rodzin, w akademikach, apartamentach i hotelach różnych kategorii. Po lekcjach szkoła prowadzi program zajęć pozalekcyjnych na który składają się: wycieczki, spotkania integracyjne, kino, muzyka, teatr, sport, muzea SOCIAL PROGRAMME

Ceny za kursy języka hiszpańskiego za jeden tydzień:

Podstawowy kurs języka hiszpańskiego, 20 lekcji po 55 minut: €235

Ceny za zakwaterowanie za jeden tydzień:

Pokój u rodziny ze śniadaniem: €215

Pokój w mieszkaniu szkolnym bez wyżywienia: €270

Pokój w akademiku z łazienką ze śniadaniem: €325

STRONA INTERNETOWA IH BARCELONA

INFORMACJE O SZKOLE

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KURSÓW HISZPAŃSKIEGO

INFORMACJE O ZAKWATEROWANIU

WIĘCEJ INFORMACJI O BARCELONIE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Szkoła prowadzi kursy języka hiszpańskiego w grupach i indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania, o różnej długości i intensywności (do 35 godzin lekcyjnych tygodniowo). Szkoła oferuje też kursy języka hiszpańskiego dla biznesu, staże w firmach, kursy przez Internet, kursy dla osób 50+.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH PROWADZONYCH PRZEZ IH BARCELONA

Galeria