Kursy językowe IH Barcelona – Hiszpania

Home / Kursy językowe IH Barcelona – Hiszpania
hiszpański w Hiszpanii Barcelona

Hiszpański w Hiszpani

od 17 roku życia

od €210 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Barcelona ma wszystko: nie kończące się przedstawienie na Ramblas, modernistyczną architekturę, budynki Gaudiego, plaże, porty, Morze Śródziemne, wspaniały klimat, niepowtarzalny charakter, wielokulturowość, sklepy, tysiące barów i restauracji, życie nocne, koncerty i festiwale, Picassa, Miro i stadion olimpijski. Nic dziwnego, że wszyscy kochają Barcelonę!

Szkoła

IH Barcelona działa od 1972 roku. Jest jedną z najstarszych i najlepszych szkół językowych w Hiszpanii i na świecie. Położona jest w centrum miasta w 6-cio piętrowym budynku. W szkole znajduje się 40 klimatyzowanych, dobrze wyposażonych klas, biblioteka, miejsce do samodzielnej nauki, darmowe Wi Fi i centrum komputerowe, bar, taras wypoczynkowy. W szkole działa kilka departamentów zajmujących się różnymi aspektami związanymi z nauczaniem języków obcych (szkolenia nauczycieli, nauczanie przez Internet, metodyka nauczania dzieci itp.). Każdy z nich reprezentuje najwyższy światowy poziom. Nauczyciele zatrudnieni w szkole to najwyższej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH Barcelona oferuje zakwaterowanie u wybranych rodzin (w dwóch kategoriach), w akademikach, apartamentach i hotelach różnych kategorii. Po lekcjach szkoła prowadzi program zajęć pozalekcyjnych na który składają się: wycieczki, spotkania integracyjne, kino, muzyka, teatr, sport, muzea. http://www.ihes.com/bcn/spanish/social.html

Cena za podstawowy kurs języka hiszpańskiego za jeden tydzień (20 lekcji po 55 minut): €210

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem za jeden tydzień: €200

Cena za pokój w mieszkaniu szkolnym bez wyżywienia za jeden tydzień: €180

Cena za pokój ze śniadaniem w akademiku z łazienką za jeden tydzień: €320

Strona internetowa IH Barcelona http://www.ihes.com/bcn/

Informacje o szkole http://www.ihes.com/bcn/school.html

Szczegóły dotyczące kursów języka hiszpańskiego http://www.ihes.com/bcn/spanish/index.html

Informacje o zakwaterowaniu http://www.ihes.com/bcn/spanish/accommodation.html

Więcej informacji o mieście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Barcelona

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Szkoła prowadzi kursy języka hiszpańskiego w grupach i indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania, o różnej długości i intensywności (do 35 godzin lekcyjnych tygodniowo). Szkoła oferuje też kursy języka hiszpańskiego dla biznesu, staże w firmach, kursy przez Internet, kursy dla osób 50+.

Więcej inofrmacji: http://www.ihes.com/bcn/spanish/courses.html

Galeria