Kursy językowe IH Brisbane – Australia

Home / Kursy językowe IH Brisbane – Australia

angielski w Australii Brisbane

Angielski w Australii

od 17 roku życia

od AU$400 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Brisbane jest stolicą stanu Queensland. Jest najszybciej rozwijającym się miastem Australii o populacji ok. 2 milionów ludzi. 300 słonecznych dni w roku, ciepły klimat i dobre usytuowanie sprawiają, że jest to bardzo często odwiedzane miejsce przez turystów z całego świata. Brisbane jest czyste i bezpieczne. Oferuje zrelaksowany, sub-tropikalny styl życia, charakterystyczny dla Australii. W okolicach Brisbane znajduje się wiele rezerwatów przyrody, plaż i wysp.

Szkoła

Szkoła znajduje się w NOWOCZESNYM, KLIMATYZOWANYM BUDYNKU, w centrum miasta. Klasy są duże, jasne i wyposażone w najnowsze pomoce do nauczania języków obcych. W szkole jest też centrum komputerowe, biblioteka i darmowe Wi Fi. W pobliżu szkoły znajduje się wiele sklepów, barów i restauracji. Nauczyciele zatrudnieni w IH Brisbane mają bardzo duże doświadczenie w nauczaniu i wysokie kwalifikacje.  

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Zakwaterowanie u rodzin, w akademiku, w pensjonatach i hotelach. Szkoła zapewnia również ciekawy program zajęć pozalekcyjnych (wycieczki, sport, zwiedzanie miasta, muzea, koncerty) SOCIAL PROGRAMME

Cena za podstawowy kurs General English dla dorosłych za jeden tydzień (20 lekcji):  około AU$400

Cena za pokój u rodziny, za jeden tydzień: około AU$250

STRONA INTERNETOWA IH BRISBANE

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH W IH BRISBANE

INFORMACJE O ZAKWATEROWANIU

INFORMACJE O SZKOLE I GALERIE ZDJĘĆ

WIĘCEJ INFORMACJI O BRISBANE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Kursy dla dorosłych: angielski ogólny GENERAL ENGLISH, BUSINESS ENGLISH, kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych FCE, CAE, CPE, IELTS, kursy indywidualne.  

Galeria