Kursy językowe IH Bristol – Anglia

Home / Kursy językowe IH Bristol – Anglia

angielski w anglii Bristol

Angielski w Anglii

od 12 roku życia

od £250 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Bristol jest kosmopolityczną stolicą południowo-zachodniej Anglii. Mieszka w nim ponad pół miliona osób. Jest centrum kulturalnym i gospodarczym regionu, znanym z przyjaznego nastawienia do przyjezdnych i barwnej historii. Bristol posiada dwa uniwersytety dzięki czemu jest postrzegany jako miasto dynamiczne, pełne młodości i muzyki. 

Szkoła

Szkoła istnieje od 1987 roku. Znajduje się w ekskluzywnej części miasta Clifton. Posiada 18 klas lekcyjnych, centrum komputerowe, pokoje do samodzielnej nauki i ogród. W całym budynku jest dostępny darmowy Wi Fi. Nauczyciele zatrudnieni w szkole są specjalnie wyselekcjonowani i posiadają odpowiednie wykształcenie.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Zakwaterowanie jest możliwe u starannie dobranych rodzin oraz w akademikach i hotelach oddalonych maksymalnie do 25-30 minut od szkoły. Bardzo ciekawy program zajęć pozalekcyjnych (wycieczki, kino, teatr, sport) SOCIAL PROGRAMME.

Ceny za kursy General English za jeden tydzień (20 lekcji po 45 minut): £250, (30 lekcji po 45 minut): £285

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją za jeden tydzień: £170, bez wyżywienia: £145

Cena za pokój we wspólnym mieszkaniu studenckim, bez wyżywienia, za jeden tydzień: £195

STRONA INTERNETOWA IH BRISTOL

INFORMACJE O NAUCE W IH BRISTOL

INFORMACJE O ZAKWATEROWANIU

SZCZEGÓŁOWY CENNIK

BROSZURA INFORMACYJNA

WIĘCEJ INFORMACJI O MIEŚCIE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Kursy wakacyjne dla młodzieży od 12 do 17 lat z zakwaterowaniem u rodzin

International House Bristol prowadzi wakacyjne obozy językowe dla młodzieży od 12 do 17 lat z zakwaterowaniem u rodzin goszczących.

Termin: 21.06 – 20.08.2021

Cena za dwa tygodnie pobytu z wyżywieniem: £1070

Cena obejmuje: 20 lekcji nauki języka angielskiego tygodniowo, zakwaterowanie u rodzin goszczących w pobliżu szkoły, pełne wyżywienie, zajęcia popołudniowe i wieczorne, dodatkowe wycieczki.

Wakacyjne kursy języka angielskiego z zakwaterowaniem u rodzin to doskonała okazja do poznania kultury i obyczajów panujących w Anglii oraz możliwość sprawdzenia w praktyce wiedzy nabytej w klasie. Rodziny, u których mieszkają uczniowie są sprawdzone i starannie dobierane, a ich domy położone są niedaleko miejsca nauki.

Queen’s Avenue Junior Centre znajduje się w bardzo ładnym, przytulnym i nowocześnie urządzonym budynku w eleganckiej dzielnicy Bristolu – Clifton. Nauczyciele są sprawdzeni, a lekcje ciekawe i rozwijające. Po nauce w klasach organizowane są dodatkowe zajęcia popołudniowe i wieczorne (wycieczki, zwiedzanie, plastyka, sport, dyskoteki). W soboty odbywają się wycieczki całodniowe do Stonehenge, Wookey Hole Caves, Warwick Castle, Oxfordu lub Londynu.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O OBOZIE W BRISTOLU

BROSZURA INFORMACYJNA

SZCZEGÓŁOWY CENNIK

Kursy dla dorosłych od 17 roku życia

W ofercie szkoły znajduje się wiele rodzajów kursów dostępnych przez cały rok: kursy ogólne w grupach GENERAL ENGLISH, kursy indywidualne, przygotowujące do egzaminów CAMBRIDGE i IELTS, kursy BUSINESS ENGLISH. Są też dostępne kursy specjalistyczne: English and Film Making, English and Drama, English and Journalism, English and Photography.

BROSZURA INFORMACYJNA

SZCZEGÓŁOWY CENNIK


Galeria