Kursy językowe IH Bristol – Anglia

Home / Kursy językowe IH Bristol – Anglia
angielski w anglii Bristol

Angielski w Anglii

od 12 roku życia

od £240 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Bristol jest kosmopolityczną stolicą południowo-zachodniej Anglii. Mieszka w nim ponad pół miliona osób. Jest centrum kulturalnym i gospodarczym regionu, znanym z przyjaznego nastawienia do przyjezdnych i barwnej historii. Bristol posiada dwa uniwersytety dzięki czemu jest postrzegany jako miasto dynamiczne, pełne młodości i muzyki. 

Szkoła

Szkoła istnieje od 1987 roku. Znajduje się w ekskluzywnej części miasta Clifton. Posiada 18 klas lekcyjnych, centrum komputerowe, pokoje do samodzielnej nauki i ogród. W całym budynku jest dostępny darmowy Wi Fi. Nauczyciele zatrudnieni w szkole są specjalnie wyselekcjonowani i posiadają odpowiednie wykształcenie.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Zakwaterowanie u wyselekcjonowanych rodzin, w akademikach i hotelach oddalonych do 25-30 minut od szkoły. Bardzo ciekawy program zajęć pozalekcyjnych (wycieczki, kino, teatr, sport) http://www.ihbristol.com/why-ih-bristol/social-programme.

Ceny za kursy General English za jeden tydzień (20 lekcji po 45 minut): £240, (30 lekcji po 45 minut): £270

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją za jeden tydzień: £155, bez wyżywienia: £135

Cena za pokój jednoosobowy ze wspólną łazienką bez wyżywienia w akademiku szkolnym za jeden tydzień: £175

Strona internetowa IH Bristol: www.ihbristol.com

Informacje o nauce: http://www.ihbristol.com/learn-english/general-intensive-english-courses

Informacje o zakwaterowaniu: http://www.ihbristol.com/why-ih-bristol/student-accommodation 

Szczegółowy cennik: http://www.ihbristol.com/learn-english/dates-and-prices-courses

Broszura informacyjna: http://www.ihbristol.com/learn-english/our-free-online-brochure

Więcej informacji o mieście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bristol

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Kursy wakacyjne/obozy językowe dla młodzieży od 13 do 17 lat z zakwaterowaniem w Clifton College

Obozy wakacyjne dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat z nauką i zakwaterowaniem na terenie ekskluzywnego Clifton College organizowane są przez fimę Experio Study Abroad http://experiostudyabroad.com/ . W czasie tych obozów, szkoła International House Bristol jest odpowiedzialna za naukę języka angielskiego.

Termin: 10.07 – 21.08.2018

Cena za dwa tygodnie pobytu z zakwaterowaniem: £2000

Cena obejmuje 15 godzin nauki języka angielskiego tygodniowo, całodzienne wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych na terenie Clifton College, codzienne dodatkowe zajęcia popołudniowe i wieczorne, wycieczki, transfer z lotnisk London Heathrow i Bristol we wtorki, ubezpieczenie. Opłata za transfer z innych lotnisk (Luton, Stansted, Gatwick): £150

Kursy letnie w Bristolu odbywają się na terenie prywatnej, ekskluzywnej szkoły Clifton College, położonej w bezpiecznej i spokojnej dzielnicy Bristolu. Szkoła posiada basen i wiele innych ułatwień do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Nauka odbywa się według specjalnie opracowanego programu uwzględniającego zainteresowania młodzieży. W trakcie obozu oprócz lekcji języka angielskiego przewidziano wiele bardzo ciekawych zajęć pozalekcyjnych: wycieczki, zajęcia sportowe, warsztaty artystyczne. W czasie dwóch tygodni zostaną zorganizowane dwie wycieczki całodniowe do Londynu i Oxfordu oraz dwie wycieczki trwające pół dnia do Bath i Cardiff. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych, indywidualnych lub grupowych, lekcji tenisa lub golfa.

Więcej informacji http://experiostudyabroad.com/courses2017/clifton/

Broszura informacyjna  http://experiostudyabroad.com/wp-content/uploads/documents/StudentInfoBooklet_CliftonCollege2017.pdf

Informacje o Clifton College  http://experiostudyabroad.com/centres/clifton-college-centre/

Kursy wakacyjne dla młodzieży od 12 do 17 lat z zakwaterowaniem u rodzin

International House Bristol oprócz wakacyjnych kursów stacjonarnych na terenie Clifton College prowadzi wakacyjne zajęcia dla młodzieży od 12 do 17 lat z zakwaterowaniem u rodzin goszczących.

Termin: 25.06 – 24.08.2018

Cena za dwa tygodnie pobytu z wyżywieniem: £980

Cena obejmuje: 15 godzin nauki języka angielskiego tygodniowo, zakwaterowanie u rodzin goszczących w pobliżu szkoły, pełne wyżywienie, zajęcia popołudniowe i wieczorne, dodatkowe wycieczki.

Wakacyjne kursy języka angielskiego z zakwaterowaniem u rodzin to doskonała okazja do poznania kultury i obyczajów panujących w Anglii oraz możliwość sprawdzenia w praktyce wiedzy nabytej w klasie. Rodziny, u których mieszkają uczniowie są sprawdzone i starannie dobierane, a ich domy położone są niedaleko miejsca nauki:  Queen’s Avenue Junior Centre. Znajduje się ono w bardzo ładnym, przytulnym i nowocześnie urządzonym budynku w eleganckiej dzielnicy Bristolu – Clifton. Nauczyciele są sprawdzeni, a lekcje ciekawe i rozwijające. Po nauce w klasach organizowane są dodatkowe zajęcia popołudniowe i wieczorne (wycieczki, zwiedzanie, plastyka, sport, dyskoteki). W soboty odbywają się wycieczki całodniowe do Stonehenge, Wookey Hole Caves, Warwick Castle, Oxford i Londynu.

Dodatkowe informacje: http://www.ihbristol.com/learn-english/english-summer-courses-for-junior-student

Kursy dla dorosłych od 17 roku życia

W ofercie szkoły znajduje się wiele rodzajów kursów dostępnych przez cały rok: kursy ogólne w grupach (General English), kursy indywidualne, przygotowujące do egzaminów Cambridge i IELTS, kursy Business English. Są też dostępne kursy specjalistyczne: English and Film Making, English and Drama, English and Journalism, English and Photography.

Więcej informacji:

http://www.ihbristol.com/learn-english/general-english-course

http://www.ihbristol.com/learn-english/school-facilities


Galeria