Kursy językowe IH Bristol – Anglia

Home / Kursy językowe IH Bristol – Anglia
angielski w anglii Bristol

Angielski w Anglii

od 12 roku życia

od £240 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Bristol jest kosmopolityczną stolicą południowo-zachodniej Anglii. Mieszka w nim ponad pół miliona osób. Jest centrum kulturalnym i gospodarczym regionu, znanym z przyjaznego nastawienia do przyjezdnych i barwnej historii. Bristol posiada dwa uniwersytety dzięki czemu jest postrzegany jako miasto dynamiczne, pełne młodości i muzyki. 

Szkoła

Szkoła istnieje od 1987 roku. Znajduje się w ekskluzywnej części miasta Clifton. Posiada 18 klas lekcyjnych, centrum komputerowe, pokoje do samodzielnej nauki i ogród. W całym budynku jest dostępny darmowy Wi Fi. Nauczyciele zatrudnieni w szkole są specjalnie wyselekcjonowani i posiadają odpowiednie wykształcenie.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Zakwaterowanie u wyselekcjonowanych rodzin, w akademikach i hotelach oddalonych do 25-30 minut od szkoły. Bardzo ciekawy program zajęć pozalekcyjnych (wycieczki, kino, teatr, sport) http://www.ihbristol.com/why-ih-bristol/social-programme.

Ceny za kursy General English za jeden tydzień (20 lekcji po 45 minut): £250, (30 lekcji po 45 minut): £285

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją za jeden tydzień: £165, bez wyżywienia: £140

Cena za kawalerkę bez wyżywienia w akademiku szkolnym za jeden tydzień: £270

Strona internetowa IH Bristol: www.ihbristol.com

Informacje o nauce: http://www.ihbristol.com/learn-english/general-intensive-english-courses

Informacje o zakwaterowaniu: http://www.ihbristol.com/why-ih-bristol/student-accommodation 

Szczegółowy cennik: http://www.ihbristol.com/learn-english/dates-and-prices-courses

Broszura informacyjna: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2018/12/IH-Bristol-Adult-Brochure-compressed.pdf

Więcej informacji o mieście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bristol

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Kursy wakacyjne dla młodzieży od 12 do 17 lat z zakwaterowaniem u rodzin

International House Bristol prowadzi wakacyjne obozy jezykowe dla młodzieży od 12 do 17 lat z zakwaterowaniem u rodzin goszczących.

Termin: 24.06 – 23.08.2019

Cena za dwa tygodnie pobytu z wyżywieniem: £1060

Cena obejmuje: 20 lekcji nauki języka angielskiego tygodniowo, zakwaterowanie u rodzin goszczących w pobliżu szkoły, pełne wyżywienie, zajęcia popołudniowe i wieczorne, dodatkowe wycieczki.

Wakacyjne kursy języka angielskiego z zakwaterowaniem u rodzin to doskonała okazja do poznania kultury i obyczajów panujących w Anglii oraz możliwość sprawdzenia w praktyce wiedzy nabytej w klasie. Rodziny, u których mieszkają uczniowie są sprawdzone i starannie dobierane, a ich domy położone są niedaleko miejsca nauki:  Queen’s Avenue Junior Centre znajduje się w bardzo ładnym, przytulnym i nowocześnie urządzonym budynku w eleganckiej dzielnicy Bristolu – Clifton. Nauczyciele są sprawdzeni, a lekcje ciekawe i rozwijające. Po nauce w klasach organizowane są dodatkowe zajęcia popołudniowe i wieczorne (wycieczki, zwiedzanie, plastyka, sport, dyskoteki). W soboty odbywają się wycieczki całodniowe do Stonehenge, Wookey Hole Caves, Warwick Castle, Oxford i Londynu.

Dodatkowe informacje: http://www.ihbristol.com/learn-english/english-summer-courses-for-junior-student

Broszura informacyjna: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2018/12/IH-Bristol-Junior-Brochure-compressed.pdf

Szczegółowy cennik: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2018/12/ih_bristol_junior_summer_price_list_2019_.pdf

Kursy dla dorosłych od 17 roku życia

W ofercie szkoły znajduje się wiele rodzajów kursów dostępnych przez cały rok: kursy ogólne w grupach (General English), kursy indywidualne, przygotowujące do egzaminów Cambridge i IELTS, kursy Business English. Są też dostępne kursy specjalistyczne: English and Film Making, English and Drama, English and Journalism, English and Photography.

Więcej informacji:

http://www.ihbristol.com/learn-english/general-english-course

http://www.ihbristol.com/learn-english/school-facilities

https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2018/12/IH-Bristol-Adult-Brochure-compressed.pdf

https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2018/12/ih_bristol_adult_price_list_2019.pdf


Galeria