Kursy językowe IH Ellesmere – Anglia

Home / Kursy językowe IH Ellesmere – Anglia

 

 

 

angielski dla dzieci w Anglii Ellesmere

Angielski w Anglii

od 8 do 17 lat

od £895 za tydzień

kursy wakacyjne

 

Miasto

Ellesmere to małe miasto w zachodniej Anglii, położone na granicy z Walią w hrabstwie Shropshire. Jest to jeden z najmniej zaludnionych obszarów Anglli, znany z bardzo ładnej przyrody, urokliwych małych miasteczek, kanałów i bardzo przyjaznych ludzi. Położone jest o godzinę jazdy autem od Liverpoolu i Manchesteru.

Szkoła

Wakacyjne obozy językowe prowadzone w Ellesmere są organizowane przez International House London – najbardziej prestiżową szkołę organizacji International House. Przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 11 lat oraz od 12 do 17 lat. Nauka i zakwaterowanie odbywa się na terenie prywatnej, bardzo znanej i szanowanej szkoły Ellesmere College. Historyczny budynek został wybudowany ponad 150 lat temu i ma niepowtarzalny, „angielski” charakter. Znajdują się w nim nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne oraz miejsca do uprawiania różnych dyscyplin sportowych: boiska, korty tenisowe, pole golfowe, baseny. Otoczony jest zielenią i stanowi idealne miejsce do nauki i wypoczynku. Nauczyciele prowadzący zajęcia mają odpowiednie przygotowanie metodyczne do nauczania dzieci i młodzieży. Są dobierani tak, aby mogli łatwo znaleźć wspólny język z młodymi ludźmi.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Na terenie szkoły znajdują się komfortowo urządzone pokoje jedno, dwu, trzy i cztero osobowe. Cześć z nich posiada umywalki, a łazienki są wspólne (każda na max. 5-6 osób). Wiele pokoi ma dostęp do Wi Fi. Oprócz trzech posiłków dziennie, wydawanych w postaci bufetu, młodzież ma dostęp do napojów i przekąsek również pomiędzy posiłkami.

Jeśli chodzi o dojazd, to istnieje możliwość transferu z lotniska w Manchesterze w środy, w godz. od 10:00 do 19:00, w cenie £50 w jedną stronę. Z innych lotnisk (Stansted, Gatwick, Heathrow, Liverpool) transfer jest możliwy za dodatkową opłatą.

Cena za dwa tygodnie, za naukę, zajęcia dodatkowe, zakwaterowaniem z całodziennym wyżywieniem i wycieczkami dla opcji Discover English: £1830 , English Plus i Active English: £1790

Termin: 8.07 – 12.08.2020

BROSZURA INFORMACYJNA ZE SZCZEGÓŁAMI DOTYCZĄCYMI POBYTU W ELLESMERE

STRONA INTERNETOWA IH ELLESMERE + FILM

SZCZEGÓŁOWY CENNIK I TERMINY WYJAZDÓW NA OBOZY ORGANIZOWANE PRZEZ IH LONDON

BROSZURA INFORMACYJNA O WSZYSTKICH OBOZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ IH LONDON

INFORMACJE O SZKOLE IH LONDON

WIĘCEJ INFORMACJI O ELLESMERE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

W czasie obozów wakacyjnych w Ellesmert, do wyboru są trzy rodzaje kursów:

  • DISCOVER ENGLISH, dla dzieci od 8 do 11 lat, zawierajacy 15 godzin języka angielskiego tygodniowo oraz dodatkowe zajęcia sportowe, plastyczne, taniec itp.
  • ENGLISH PLUS, dla młodzieży od 12 do 17 lat, zawierający 21 godzin zajęć języka angielskiego tygodniowo
  • ACTIVE ENGLISH, dla młodzieży od 12 do 17 lat, zawierający 15 godzin zajęć angielskiego tygodniowo oraz dodatkowe 6 godzin zajęć piłki nożnej, tenisa, golfa, żeglarstwa, jazdy konnej, pływania lub tańca do wyboru

Oprócz lekcji angielskiego i zajęć dodatkowych, młodzież ma możliwość uczestnictwa w konkursach, wyjściach do miasta, zabawach, dyskotekach i innych dodatkowych zajęciach sportowych. W ciągu dwóch tygodni pobytu organizowane są dwie całodniowe i dwie trwające pół dnia wycieczki min. do Manchesteru, Liverpoolu, zamku Warwick lub zamku Chirk. Wszystko to wpływa na konieczność używania języka angielskiego przez cały czas i szybkie postępy w zdolności komunikowania się.

BROSZURA INFORMACYJNA OBOZU W ELLESMERE

Galeria