Kursy językowe ASC LANGUAGES Genewa – Szwajcaria

Home / Kursy językowe ASC LANGUAGES Genewa – Szwajcaria

francuski w Szwajcarii Genewa

Francuski w Szwajcarii

od 17 roku życia

od CHF 350 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Genewa jest wspaniałym miastem znajdującym się w samym sercu Europy. Położona nad Jeziorem Genewskim, a z pozostałych stron otoczona górami. Miasto co roku przyciąga ogromne rzesze odwiedzających, turystów lub osób przybywających w interesach. Genewa jest znana ze swojej czystości, bezpieczeństwa i doskonałego systemu komunikacji. Idealne miejsce do nauki języka francuskiego i wypoczynku.

Szkoła

Szkoła istnieje od 1974 roku. Jest jedną z najdłużej działających i najlepszych szkół językowych w Szwajcarii. Szkoła znajduje się w centrum Genewy, w 6-cio piętrowym budynku. Oprócz świetnie wyposażonych, nowoczesnych sal, w szkole są 3 centra komputerowe, bar, biblioteka, miejsca do samodzielnej nauki, darmowy Wi Fi. Szkoła zatrudnia tylko nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w nauczaniu.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła ASC LANGUAGES z Genewy pomaga w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania w hotelach różnych kategorii lub u rodzin. Pomaga też w zorganizowaniu czasu po nauce, co nie jest problemem w mieście takim jak Genewa.

Cena za podstawowy kurs języka francuskiego za jeden tydzień (20 lekcji): ok. CHF 350

Cena za hotel za jeden tydzień: w zależności od kategorii

INFORMACJE O KURSACH FRANCUSKIEGO

SZCZEGÓŁY KURSÓW GRUPOWYCH

SZCZEGÓŁY KURSÓW INDYWIDUALNYCH

WIĘCEJ INFORMACJI O GENEWIE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Szkoła oferuje kursy języka francuskiego w grupach i indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania i o zróżnicowanej długości i intensywności (od 15 do 35 godzin tygodniowo zajęć). Szkoła przygotowuje też do następujących egzaminów z języka francuskiego: DELF I, DELF II, TCF, DALF. W szkole ASC LANGUAGES prowadzone są również kursy języka francuskiego dla biznesu.

Galeria