Kursy językowe IH Heidelberg – Niemcy

Home / Kursy językowe IH Heidelberg – Niemcy

niemiecki w Niemczech Heidelberg

Niemiecki w Niemczech

od 17 roku życia

od €200 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Heidelberg jest uznawany za jedno z najpiękniejszych miast Niemiec. Odwiedza go co roku wiele osób z całego świata. Miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym regionu Rhein-Neckar. Heidelberg łączy historię ze współczesnością i nowoczesnością. 600 lat funkcjonowania słynnego uniwersytetu w Heidelbergu ma wpływ na niepowtarzalną atmosferę zachęcającą do nauki, pełną otwartości i  tolerancji. Jest to wspaniałe miejsce do nauki języka niemieckiego!

Szkoła

Szkoła, Instytut Językowy Collegium Palatium, istnieje od 1958 roku. Oferuje kusy języka niemieckiego przez cały rok na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoła znajduje się w zabytkowej wilii kilka minut od centrum Heidelbergu z głównymi ulicami handlowymi, barami, restauracjami, muzeami i innymi miejscami kultury. Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona we wszystko co jest niezbędne do efektywnej nauki języka. Oprócz wygodnych sal posiada darmowe Wi Fi, centrum komputerowe i bibliotekę. Nauczyciele zatrudnieni przez szkołę mają duże doświadczenie w nauczaniu i bardzo wysokie kwalifikacje.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła może zorganizować zakwaterowanie u wybranych rodzin, w akademikach lub w hotelach różnej kategorii. Mieszkania zlokalizowane są blisko szkoły.

Szkoła oferuje bardzo urozmaicony program zajęć pozalekcyjnych (wycieczki, wyjścia do miasta, sport, gry, kino, muzea, muzyka) SOCIAL PROGRAMME

Ceny za podstawowy kurs języka niemieckiego za jeden tydzień:

20 lekcji po 45 min: €200

25 lekcji po 45 min: €235

30 lekcji po 45 min: €270

20 lekcji w grupie plus 5 lekcji indywidualnych: €440

Ceny za zakwaterowanie za jeden tydzień:

Pokój u rodziny ze śniadaniem: €215

Pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją: €300

Kawalerka w kompleksie studenckim bez wyżywienia: €215

STRONA INTERNETOWA  HEIDELBERG

RODZAJE KURSÓW OFEROWANYCH W  HEIDELBERG

BROSZURA INFORMACYJNA

SZCZEGÓŁOWY CENNIK

GALERIE ZDJĘĆ I FILMY

WIĘCEJ INFORMACJI O HEIDELBERGU

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Szkoła oferuje kursy w grupach i indywidualne o różnych stopniach intensywności i długości,od 15 do 35 godzin nauczania tygodniowo.

KURSY OGÓLNE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

KURSY BIZNESOWE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW

Galeria