Indywidualne kursy językowe IH InTuition Languages – Wielka Brytania, Irlandia, Malta, USA

Home / Indywidualne kursy językowe IH InTuition Languages – Wielka Brytania, Irlandia, Malta, USA

kursy językowe IH InTuition Languages – W. Brytania, Irlandia, Malta, USA

Angielski w W. Brytanii, Irlandi, USA i na Malcie

od 10 roku życia

od £960 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Co to jest InTuition Languages?

Jest to firma specjalizująca się w indywidualnych, intensywnych kursach języka angielskiego, prowadzonych w domu nauczyciela. Jest ona afiliowana przy International House i akredytowana m.in. przez British Council. InTuition Languages prowadzi kursy w Wielkiej Brytanii, Irlandii i na Malcie. Oferuje również naukę w Australii, Kanadzie i USA. Możesz zdecydować się na Londyn i jego okolice, możesz również pojechać na wieś lub nad morze.

Korzyści z nauki z InTuition Languages

Spędzenie kilku, czasami kilkunastu dni z nauczycielem języka angielskiego pod jednym dachem, to idealny sposób na naukę, ponieważ oprócz regularnych lekcji, masz niezliczone możliwości ćwiczenia języka angielskiego przez cały dzień,  począwszy od wspólnego śniadania z nauczycielem. Jest to idealna metoda dla osób zdeterminowanych do nauki języka angielskiego w jak najkrótszym czasie.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH InTuition Languages oferuje zakwaterowanie razem z nauką języka angielskiego w domach nauczycieli native speakers, w krajach angielskojęzycznych. Poza zajęciami, wspólnie z nauczycielem, jest możliwość zwiedzania okolicy, wizyt w kinie, muzeach, zajęć sportowych.

Cena za kurs Intensive General Immersion dla dorosłych za jeden tydzień nauki wraz z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem:

15 lekcji po 60 minut: £960, 20 lekcji po 60 minut: £1100

SZKOLENIA GENERAL ENGLISH

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE I BUSINESS ENGLISH

SZKOLENIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

ZALETY NAUKI INDYWIDUALNEJ

LOKALIZACJA NAUCZYCIELI

STRONA INTERNETOWA INTUITION LANGUAGES

Twój angielski wymaga natychmiastowej poprawy? Chcesz się wreszcie pozbyć tremy i nabrać pewności rozmawiając z obcokrajowcem? Jak uzyskać efekt kilkumiesięcznej nauki w tydzień z gwarancją jakości? InTuiton Languages to najszybszy sposób na naukę języka angielskiego!

Gwarancja jakości

Firma jest autorytetem w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego. IH InTuition Languages jest członkiem międzynarodowej organizacji International House, jak również – co warte szczególnego podkreślenia – pierwszą firmą typu Home Tuition (nauka w domu) akredytowaną przez British Council. Oprócz jakości nauczania również warunki zakwaterowania i gościnność gospodarzy odpowiadają najwyższym standardom oczekiwanym przez klientów InTuition Languages.

nauczyciele

Kursy oferowane przez InTuition Languages

Intensywne kursy języka angielskiego (General English)

Jest to nasz najbardziej popularny kurs języka angielskiego. Możesz zrobić szybkie postępy uczestnicząc w kursie na swoim poziomie zaawansowania i dostosowanym do Twoich potrzeb. Twoja nauka jest monitorowana od pierwszego dnia, a podczas trwania całego kursu otrzymujesz regularne informacje o swoich postępach. Będziesz pod wrażeniem tego, jak szybko rośnie Twoja pewność siebie i jak rozwija się Twoja znajomość języka, dzięki uczestnictwu w rzeczywistych sytuacjach i funkcjonowaniu w anglojęzycznym środowisku.
Lekcje indywidualne z jednoczesnym zamieszkaniem w domu własnego nauczyciela są najbardziej skutecznym sposobem rozwijania umiejętności językowych w krótkim czasie ENGLISH COURSES FOR ADULTS

Możesz wybrać 15, 20, 25 lub 30 lekcji w tygodniu (każda lekcja trwa 60 minut) ze swoim osobistym nauczycielem, który jest jednocześnie Twoim gospodarzem w Wielkiej Brytanii. Ponadto, zwykle będziesz mieć zadawaną pracę domową, której będziesz musiał poświęcić tyle czasu, żeby dobrze przygotować się do następnego dnia zajęć. W programie mogą się również znaleźć wycieczki z nauczycielem po okolicy.
W pierwszym dniu zostanie przeprowadzona ocena Twojego poziomu zaawansowania w zakresie rozumienia ze słuchu oraz płynności wypowiedzi. Następnie nauczyciel zaprojektuje Twój Indywidualny Plan Studiów, który ma na celu realizację postawionych celów poprzez jak najbardziej efektywne wykorzystanie czasu lekcji. Po zajęciach będziesz mieć okazję do przećwiczenia tego, czego się nauczyłeś.

Kursy egzaminacyjne

W ramach nauki organizowanej przez InTuition Languages, istnieje możliwość uczestnictwa w indywidualnych, specjalistycznych kursach, przygotowujących do międzynarodowych egzaminów językowych, takich jak CAMBRIDGE ENGLISH: FIRST, ADVANCED, PROFICIENCY lub IELTS

Kursy dla dzieci i młodzieży od 10 do 17 lat

Rozumiemy obawy rodziców pojawiające się przy wysyłaniu swojego dziecka na zagraniczny kurs językowy. Chcą oni mieć pewność, że dzieci będą miały zapewnione ciepłe powitanie, troskliwego gospodarza i bezpieczny, wygodny dom. Rodzice pragną również, aby warunki do nauki były spokojne i przyjazne, a w domu nie było innych osób posługujących się językiem ojczystym ucznia.

Naszym celem jest zapewnienie bardzo spersonalizowanej oferty dla naszych młodych słuchaczy.

Na nasze kursy języka angielskiego przyjmujemy dzieci od 10 do 13 lat i młodzież w wieku od 14 do 17 lat.

Nauka może odbywać się w sposób indywidualny (jeden uczeń – nauczyciel), lub w parach (dwoje uczniów – nauczyciel).
Uczniowie mogą być odbierani i odwożeni na lotnisko przez swojego nauczyciela. Przez cały swój pobyt za granicą, od przylotu do odlotu, czują się bardzo bezpiecznie i pewnie.
Kursy dla dzieci i młodzieży oprócz lekcji zawierają 3 popołudniowe wyjścia z nauczycielem w tygodniu, a w przypadku wykupienia kursu na dwa tygodnie lub dłużej, również jedną, całodniową wycieczkę w weekend.

OGÓLNE INFORMACJE O KURSACH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

KURSY INDYWIDUALNE SUPER JUNIOR

KURSY WAKACYJNE JUNIOR 2 JUNIOR

KURSY DLA DZIECKA Z RODZICEM

KURSY DLA RODZIN

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DZIECI I MŁODZIEŻ DO EGZAMINÓW

Kursy mieszane GB (General English-Business English) i zawodowe

Ten rodzaj szkoleń łączy naukę języka angielskiego ogólnego, biznesowego i specjalistycznego PROFESSIONAL AND BUSINESS ENGLISH. Można wybrać 25 lub 30 lekcji w tygodniu. Słuchacz wspólnie z nauczycielem decydują o zawartości merytorycznej kursu.

Kursy te mogą być wstępem do kursów języka angielskiego dla finansistów, prawników, lekarzy lub pilotów.