Portugalski - kurs portugalskiego w Portugalii

Home / Kursy językowe IH Lizbona – Portugalia
portugalski w Portugalii Lizbona

Portugalski w Portugali

od 17 roku życia

od €350 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Lizbona jest prawdziwym miastem-klejnotem rozpościerającym się ponad szerokim ujściem rzeki Tag. Położona na siedmiu wzgórzach, oferuje wspaniałe widoki, wiele pereł architektury oraz niesamowite możliwości wypoczynku i rozrywki. Blisko stąd do jednych z piękniejszych plaż w Europie. Miasto niezbyt duże  (ok. 1,7 mln mieszkańców), łatwe do zwiedzania pieszo lub korzystając z bardzo dobrej sieci metra. Niepowtarzalny klimat Lizbony, bary, restauracje, muzyka, poezja i jej tramwaje pozostają w pamięci na zawsze.

Szkoła

IH Lizbona istnieje od 1963 roku. Jest jednym z założycieli Świtowej Organizacji International House. Znajduje się w nowoczesnym budynku w dzielnicy biznesowo-mieszkalnej Lizbony, kilka minut od stacji metra São Sebastião obsługującej linię łączącą centrum miasta z kompleksem targowym wybudowanym na Expo’98. Szkoła ma 16 dobrze wyposażonych klas, centrum komputerowe, darmowe Wi Fi, bar, bibliotekę. Nauczyciele zatrudnieni w szkole posiadają bardzo dobre przygotowanie metodyczne i duże doświadczenie w nauczaniu języka portugalskiego. Dzięki temu kursy języka portugalskiego oferowane przez IH Lizbona należą do najlepszych na świecie.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła zapewnia zakwaterowanie u rodzin, w akademikach, hostelach i hotelach, w zależności od wymagań klienta i jego możliwości finansowych. Raz w tygodniu szkoła organizuje wspólne wyjścia do miasta i generalnie służy wszelką pomocą związaną z organizacją czasu w Lizbonie.

Cena za podstawowy kurs języka portugalskiego za jeden tydzień (20 lekcji): ok. €275

Szczegółowe informacje o kursach  http://www.ihlisbon.com/portuguese_course_types.htm

Cena za pokój u rodziny za jeden tydzień: ok. €115

Szczegółowe informacje o zakwaterowaniu: http://www.ihlisbon.com/portuguese_accommodation.htm

Strona internetowa IH Lizbona: http://www.ihlisbon.com/portuguese_courses.htm

Broszura informacyjna:  http://www.ihlisbon.com/portuguese_brochure.pdf

Więcej informacji o mieście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lizbona

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Szkoła oferuje kursy intensywne i super intensywne języka portugalskiego w małych grupach lub indywidualnie. Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w domach nauczycieli i są tak zaprojektowane, aby w pełni dostosować się do potrzeb językowych klienta. Wpływa to na bardzo dużą efektywność nauczania.

Galeria