Kursy językowe IH London – Anglia

Home / Kursy językowe IH London – Anglia
angielski w Anglii Londyn

Angielski w Anglii

od 16 roku życia

od £335 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii. Miasto znane jest z wielu historycznych miejsc oraz światowej sławy muzeów i galerii. Jest centrum światowej kultury i finansów. W Londynie znajdują się tysiące restauracji, barów, kin teatrów i sklepów. Każdy znajdzie tu  coś dla siebie bez względu na wiek i porę roku.

Szkoła

IH London jest flagową szkołą organizacji International House. Znajduje się w centrum Londynu w Covent Garden. Budynek posiada sześć poziomów z ponad 40 nowocześnie wyposażonymi i klimatyzowanymi salami lekcyjnymi. Szkoła zapewnia darmowe Wi Fi, specjalne pomieszczenia z materiałami do samodzielnej nauki, laboratorium językowe, kawiarnię, bar. Nauczyciele zatrudnieni w szkole posiadają wiele lat doświadczenia i najwyższe kwalifikacje. Szkoła ze względu na swój standard wyposażenia i najwyższy poziom nauczania uznawana jest za jedną z najlepszych tego typu placówek na świecie.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Zakwaterowanie u rodzin lub w akademikach i hotelach w centralnym Londynie o różnym standardzie

Cena za podstawowy kurs General English za jeden tydzień (20 lekcji): £335

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem za jeden tydzień: od £195

Szczegółowy cennik kursów i zakwaterowania: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2018/12/ih_london_learn_english_dates_and_fees_2019.pdf

Rodzaje kursów w IH London: https://www.ihlondon.com/learn-english/

Cennik i opisy zakwaterowania: http://www.ihlondon.com/studying-with-ih-london/accommodation/

Broszura IH London: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2018/12/ih_london_learn_english_brochure_2019.pdf

Strona internetowa IH London: www.ihlondon.com

Filmy o szkole: http://www.ihlondon.com/about/video-introduction-to-ihl,84,ART.html

Wirtualna wycieczka po szkole: http://www.ihlondon.com/about/see-inside-ih-london/

Więcej informacji o mieście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Londyn

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Kursy/obozy wakacyjne dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat w Oxfordzie

IH London oprócz szkoleń i kursów językowych prowadzonych na terenie swojej szkoły w Londynie, od kilku lat prowadzi kursy wakacyjne dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat w swojej filii w Oxfordzie. Kursy te cieszą się wielką popularnością i zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania i zajęć pozalekcyjnych.

Szczegółowe informacje o IH Oxford: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/courses/ih-oxford-anglia/

Kursy/obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat w Ellesmere

Od roku 2014 IH London rozpoczął organizację wakacyjnych kursów językowych dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat, w pięknie położonej na granicy z Walią miejscowości Ellesmere. Miejsce zapewnia doskonałe warunki zakwaterowania i nauki oraz wiele atrakcji pozalekcyjnych.

Szczegółowe informacje o kursach wakacyjnych w Ellesmere: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/courses/ih-ellesmere-anglia/

Kursy całoroczne dla młodzieży i dorosłych od 16 roku życia

Szkoła oferuje wiele rodzajów grupowych i indywidualnych kursów języka angielskiego. Są to min.  kursy języka ogólnego (General English), kursy specjalistyczne (Business English), kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE, IELTS. W zależności od potrzeb i oczekiwań ucznia mogą być mniej lub bardziej intensywne (od 20 do 30 godzin lekcyjnych tygodniowo).

Szczegółowe informacje: http://www.ihlondon.com/learn-english/

Broszura informacyjna: ih_london_learn_english_brochure_2019

Szczegółowy cennik: ih_london_learn_english_dates_and_fees_2019

Szkoła pomaga również w organizowaniu czasu wolnego po lekcjach. Na każdy miesiąc kalendarzowy, w ramach “Social Programme”, układany jest plan zajęć pozalekcyjnych w skład którego wchodzą: wspólne zwiedzanie Londynu, wyjścia do barów i pubów, zajęcia sportowe, kino, teatr, muzea. W weekendy możliwość zwiedzania innych miast w Anglii.

Informacje o zajęciach dodatkowych: http://www.ihlondon.com/studying-with-ih-london/social-life/

Kursy i szkolenia Business English

W wydzielonej części IH London znajduje się Executive Centre, którego działalność dedykowana jest szkoleniom i kursom związanym z różnymi odmianami specjalistycznego języka angielskiego Business English. Ich uczestnikami są przeważnie osoby związane zawodowo z pracą w korporacjach i międzynarodowym biznesie. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 5 osobowych, które tworzone są również z uwzględnieniem konkretnych potrzeb poszczególnych słuchaczy. W Executive Centre panuje niepowtarzalna atmosfera, a poziom merytoryczny i  metodyczny zajęć należy do najwyższych na świecie.

Informacje o Executive Centre: http://www.ihlondon.com/business-and-specialist-english/

 

Galeria