Kursy językowe IH London – Anglia

Home / Kursy językowe IH London – Anglia

angielski w Anglii Londyn

Angielski w Anglii

od 16 roku życia

od £361 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii. Miasto znane jest z wielu historycznych miejsc oraz światowej sławy muzeów i galerii. Jest centrum światowej kultury i finansów. W Londynie znajdują się tysiące restauracji, barów, kin, teatrów i sklepów. Każdy znajdzie tu  coś dla siebie bez względu na wiek i porę roku.

Szkoła

IH London jest flagową szkołą organizacji International House. Znajduje się w centrum Londynu w Covent Garden. Budynek posiada sześć poziomów z ponad 40 nowocześnie wyposażonymi i klimatyzowanymi salami lekcyjnymi. Szkoła zapewnia darmowe Wi Fi, specjalne pomieszczenia z materiałami do samodzielnej nauki, laboratorium językowe, kawiarnię, bar. Nauczyciele zatrudnieni w szkole posiadają wiele lat doświadczenia i najwyższe kwalifikacje. Szkoła ze względu na swój standard wyposażenia i najwyższy poziom nauczania uznawana jest za jedną z najlepszych tego typu placówek na świecie.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Zakwaterowanie u rodzin lub w akademikach i hotelach w centralnym Londynie o różnym standardzie

Cena za podstawowy kurs General English za jeden tydzień (20 lekcji): £361

Cena za podstawowy kurs General English-ONLINE za jeden tydzień (20 lekcji): £258

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem za jeden tydzień (7 dni): od £204

KURSY OGÓLNE GENERAL ENGLISH

KURSY SPECJALISTYCZNE I BUSINESS ENGLISH

BROSZURA INFORMACYJNA, CENY ZA NAUKĘ I ZAKWATEROWANIE

RODZAJE I CENY ZAKWATEROWANIA

INFORMACJE O SZKOLE, ZDJĘCIA

STRONA INTERNETOWA IH LONDON

WIĘCEJ INFORMACJI O LONDYNIE

Dostępne kursy organizowane przez IH London

Kursy/obozy wakacyjne dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat w Oxfordzie

IH London oprócz szkoleń i kursów językowych prowadzonych na terenie swojej szkoły w Londynie, od kilku lat prowadzi kursy wakacyjne dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat w swojej filii w Oxfordzie. Kursy te cieszą się wielką popularnością i zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania i zajęć pozalekcyjnych.

Terminy obozu w Oxfordzie: 28.03 – 18.04.2021, 7.07 – 11.08.2021

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WAKACYJNYM OBOZIE W OXFORDZIE

BROSZURA INFORMACYJNA O WSZYSTKICH OBOZACH MŁODZIEŻOWYCH IH LONDON

Kursy/obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat w Ellesmere

Od roku 2014 IH London rozpoczął organizację wakacyjnych kursów językowych dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat, w pięknie położonej na granicy z Walią miejscowości Ellesmere. Miejsce zapewnia doskonałe warunki zakwaterowania i nauki oraz wiele atrakcji pozalekcyjnych.

Terminy obozu w Ellesmere: 7.07 – 11.08.2021

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WAKACYJNYM OBOZIE W ELLESMERE

BROSZURA INFORMACYJNA O WSZYSTKICH OBOZACH MŁODZIEŻOWYCH IH LONDON

Kursy całoroczne dla młodzieży i dorosłych od 16 roku życia

Szkoła oferuje wiele rodzajów grupowych i indywidualnych kursów języka angielskiego. Są to min.  kursy języka ogólnego GENERAL ENGLISH, kursy specjalistyczne BUSINESS ENGLISH, kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE, IELTS. W zależności od potrzeb i oczekiwań ucznia mogą być mniej lub bardziej intensywne (od 20 do 30 godzin lekcyjnych tygodniowo).

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH GENERAL ENGLISH

BROSZURA INFORMACYJNA I CENY

Szkoła pomaga również w organizowaniu czasu wolnego po lekcjach. Na każdy miesiąc kalendarzowy, w ramach “Social Programme”, układany jest plan zajęć pozalekcyjnych w skład którego wchodzą: wspólne zwiedzanie Londynu, wyjścia do barów i pubów, zajęcia sportowe, kino, teatr, muzea. W weekendy możliwość zwiedzania innych miast w Anglii.

INFORMACJE O ZAJĘCIACH POZALEKCYJNYCH

PRZYKŁADOWY PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Kursy i szkolenia Business English

W wydzielonej części IH London znajduje się EXECUTIVE CENTRE, którego działalność dedykowana jest szkoleniom i kursom związanym z różnymi odmianami specjalistycznego języka angielskiego  Business English. Ich uczestnikami są przeważnie osoby związane zawodowo z pracą w korporacjach i międzynarodowym biznesie. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 5 osobowych, które tworzone są również z uwzględnieniem konkretnych potrzeb poszczególnych słuchaczy. W Executive Centre panuje niepowtarzalna atmosfera, a poziom merytoryczny i  metodyczny zajęć należy do najwyższych na świecie.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH SPECJALISTYCZNYCH I BUSINESS ENGLISH

BROSZURA INFORMACYJNA I CENNIK

 

Galeria