Kursy językowe IH London/dzieci – Anglia

Home / Kursy językowe IH London/dzieci – Anglia

 

angielski dla dzieci w Anglii Londyn

Angielski w Anglii

od 13 do 17 lat

od £995 za tydzień

kursy wakacyjne

 

Miasto

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii. Miasto znane jest z wielu historycznych miejsc oraz światowej sławy muzeów i galerii. Jest centrum światowej kultury i finansów. W Londynie znajdują się tysiące restauracji, barów, kin teatrów i sklepów. Każdy, nawet dzieci i młodzież, znajdzie tu  coś dla siebie bez względu na wiek i porę roku.

Szkoła

Wakacyjne obozy językowe w Londynie są organizowane przez International House London – najbardziej prestiżową szkołę organizacji International House. Przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Nauka i zakwaterowanie odbywa się na terenie campusu Uniwersytetu Westminster w dzielnicy Marylebone. Budynek jest nowy. Znajdują się w nim nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne oraz bardzo wygodne pokoje. Ze względu na położenie w samym centrum Londynu, na campusie nie ma możliwości zajmowania się sportem, ale dzięki położonemu obok Regent’s Park młodzież ma możliwość przebywania wśród przyrody i udziału w różnych grach i zabawach.. Nauczyciele prowadzący zajęcia mają odpowiednie przygotowanie metodyczne do nauczania dzieci i młodzieży. Są dobierani tak, aby mogli łatwo znaleźć wspólny język z młodymi ludźmi.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Zakwaterowanie na terenie campusu zorganizowane jest w pokojach jednoosobowych z łazienkami.  Miejsce jest bezpieczne, z całodobową ochroną. Wszystkie pokoje mają dostęp do Wi Fi. Oprócz trzech posiłków dziennie, wydawanych w postaci bufetu, młodzież ma dostęp do napojów i przekąsek również pomiędzy posiłkami. 

Cena za dwa tygodnie, za 15 godzin nauki tygodniowo wraz z zakwaterowaniem, pełnym wyżywieniem, programem pozalekcyjnym, dodatkowymi wycieczkami i ubezpieczeniem: £1990

Transfer do miejsca pobytu z lotniska London Heathrow w godz. od 10:00 do 19:00, w niedziele:  £45

Możliwość transferu z lotnisk Gatwick i Stansted za dodatkową opłatą.

Termin: 24.06 – 19.08.2018

Więcej informacji o obozach młodzieżowych prowadzonych przez IH London

Szczegółowy cennik i terminy wyjazdów na obozy młodzieżowe prowadzone przez IH London

Broszura informacyjna o obozach językowych dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez IH London

Broszura informacyjna o kursach dla dorosłych prowadzonych przez IH London

Szczegółowy cennik kursów dla dorosłych prowadzonych przez IH London

Więcej informacji o IH London: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/courses/ih-london-anglia/

Więcej informacji o mieście: https://pl.wikipedia.org/wiki/Londyn

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

W czasie pobytu na wakacyjnym obozie językowym w Londynie, uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w bardzo ciekawym programie łączącym naukę języka angielskiego i odkrywaniem Londynu: English Explorer

Jest to program, w skład którego wchodzi 15 godzin języka angielskiego tygodniowo, zakwaterowanie w pokojach pojedynczych z łazienkami, pełne wyżywienie i ubezpieczenie. W programie tym, zajęcia z języka angielskiego, które odbywają się przed południem, mają związek z popołudniowym odkrywaniem historii i tajemnic Londynu

Oprócz lekcji angielskiego i zajęć dodatkowych, młodzież ma możliwość uczestniczenia w konkursach, wyjściach do miasta, zabawach, dyskotekach. Jeden raz w tygodniu organizowana jest całodniowa wycieczka poza Londyn do takich miejsc jak: Oxford, Brighton, Windsor.

Istnieje również możliwość udziału dziecka w programie English Explorer bez zakwaterowania, jeśli opiekun dziecka (rodzic, rodzeństwo) w tym samym czasie uczęszcza na kursy dla dorosłych w szkole IH London.

Galeria