Kursy językowe IH Madryt – Hiszpania

Home / Kursy językowe IH Madryt – Hiszpania

hiszpański w Hiszpanii Madryt

Hiszpański w Hiszpani

od 16 roku życia

od €220 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Dla większości ludzi Madryt to stolica Hiszpanii kojarząca się ze słońcem i ludźmi kochającymi dobrą zabawę. Jednak Madryt to coś o wiele więcej. To miejsce wyrosłe na historii imperium i podboju świata z niezliczona ilością pałaców i kościołów. To miejsce gdzie tworzyli Velazquez, Goya, Dali, Picasso i gdzie narodził się Don Kichot. Miejsce narodzin języka hiszpańskiego Castellano, którym mówi obecnie ponad 400 milionów ludzi na całym świecie. Madryt jest najlepszym miejscem do poznawania języka hiszpańskiego jeśli oprócz nauki w klasie chcesz się zanurzyć w otaczających cię klimatach oraz doświadczyć języka i kultury hiszpańskiej będących dookoła ciebie. Madryt to również nowoczesne centrum gospodarcze Hiszpanii, restauracje, sklepy, muzea i muzyka.

Szkoła

Szkoła położona jest w centrum Madrytu. Znajduje się w pięknym budynku dostosowanym kilka lat temu do potrzeb wynikających z nauczania języków obcych. Klasy są klimatyzowane i wspaniale wyposażone we wszystkie niezbędne pomoce. W szkole znajdują się też: biblioteka, księgarnia, czytelnia, centrum komputerowe, darmowy Wi FI, bar, miejsca do samodzielnej nauki. Nauczyciele zatrudnieni w szkole posiadają duże doświadczenie i niezbędne kwalifikacje potrzebne do pracy.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła w Madrycie pomaga w znalezieniu ZAKWATEROWANIA na czas nauki. Są to pokoje u wybranych rodzin, pokoje w akademikach, hostele i hotele. IH Madryt oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych: wycieczki, sport, imprezy plenerowe, kino, muzyka, teatr, taniec itp. SOCIAL PROGRAMME

Cena za podstawowy kurs języka hiszpańskiego za jeden tydzień, 20 lekcji po 55 minut:  €220

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem za jeden tydzień:  €210

STRONA INTERNETOWA IH MADRYT

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KURSÓW HISZPAŃSKIEGO

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAKWATEROWANIA

WIĘCEJ INFORMACJI O MADRYCIE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

IH Madryt prowadzi kursy języka hiszpańskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania w grupach lub indywidualnie. Kursy są bardziej lub mniej intensywne (do 36 godzin tygodniowo).

WSZYSTKIE KURSY OFEROWANE PRZEZ IH MADRID

INTENSYWNE KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW DELE

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Galeria