Kursy językowe IH Malta / Gozo

Home / Kursy językowe IH Malta / Gozo

angielski na Malcie Gozo

Angielski na Malcie

od 8 roku życia

od €120 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Wyspy Malta i Gozo położone są na samym środku Morza Śródziemnego. Posiadają wiele zabytków związanych z długą i ciekawą historią. Klimat ciepły, roślinność śródziemnomorska, wspaniałe widoki. Idealne miejsce do nauki i wypoczynku!

Szkoła

Główna siedziba szkoły znajduje się na Malcie w centrum miejscowości St. Julians (niedaleko stolicy wyspy Valletty). Prowadzone są tam kursy dla dorosłych, a w lecie również dla dzieci i młodzieży. Oprócz całorocznej nauki w St. Julians, szkoła prowadzi wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży od 8 do 16 lat, w położonym ok. 20 km. od Valetty kurorcie Paradise Bay w północno-zachodniej części Malty.

Szkoła zatrudnia wyłącznie doświadczonych, wysoko kwalifikowanych nauczycieli. Klasy są nowocześnie wyposażone i zapewniają wysoki komfort nauki.

 

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH Malta oferuje zakwaterowanie u rodzin goszczących, w domu studenckim należącym do szkoły oraz hotelach różnej kategorii. Do wyboru jest różny standard zakwaterowania (ilość osób w pokoju, łazienka niezależna/wspólna) w zależności od oczekiwań klienta.

Istnieje możliwość uczestniczenia w bardzo bogatym programie zajęć pozalekcyjnych (turystycznych, sportowych, kulturalnych). Zajęcia te mogą być płatne lub bezpłatne Więcej informacji  ACTIVITIES IN MALTA

Cena za podstawowy kurs General English dla dorosłych za jeden tydzień (20 lekcji): €120 – €185 (w zależności od pory roku)

Cena za pokój pojedynczy u rodziny ze śniadaniem i obiadokolacją za jeden tydzień (6 nocy): około €210 – €360 (w zależności od pory roku)

Cena za pokój 2 osobowy w domu studenckim bez wyżywienia za jeden tydzień (6 nocy): około €150 – €240 (w zależności od pory roku)

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KURSÓW

SZCZEGÓŁOWY CENNIK

RODZAJE ZAKWATEROWANIA

STRONA INTERNETOWA IH MALTA

WIĘCEJ INFORMACJI O MALCIE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Obóz językowy dla dzieci i młodzieży od 8 do 16 lat w Paradise Bay

W czasie letniego obozu językowego na Malcie dzieci są podzielone na dwie kategorie wiekowe: od 8 do 12 lat i od 13 do 16 lat. Nauka i zakwaterowanie zlokalizowane są w północnej części Malty, w PARADISE BAY RESORT, w kompleksie wypoczynkowym o standardzie 4* z prywatną plażą, basenami i kortami tenisowymi. Oprócz 20 lekcji tygodniowo nauki angielskiego młodzież uczestniczy w wielu zajęciach dodatkowych (sportowych, turystycznych, edukacyjnych).

Termin: 13.06 – 8.08.2021, Cena za jeden tydzień (7 nocy): €1050 (pobyt w czerwcu 2021),  €1085 (pobyt w lipcu i sierpniu 2021) 

Cena obejmuje: 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo, zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne (wycieczki, gry, zabawy, sport), transfer z lotniska.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZE ZDJĘCIAMI I FILMAMI

PRZYKŁADOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ DLA DZIECI MŁODSZYCH

PRZYKŁADOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ DLA MŁODZIEŻY

BROSZURA INFORMACYJNA 2020

Letnie, intensywne kursy językowe dla młodzieży od 17 do 19 lat

Ten rodzaj letniego, intensywnego szkolenia został specjalnie zaprojektowany dla młodzieży od 17 do 19 lat. Nauka odbywa się w głównym budynku szkoły w St. Julians, a zakwaterowanie jest zorganizowane w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych ze śniadaniem i obiadokolacją (HB) w hotelu St. George Park Hotel. Do wyboru są pakiety 20 lub 30 lekcji tygodniowo. Oprócz nauki angielskiego młodzież ma możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych (sportowych, turystycznych, edukacyjnych).

Cena za 20 lekcji tygodniowo za cały pakiet za jeden tydzień: €600 (pobyt w czerwcu 2020),  €795 (pobyt w lipcu i sierpniu 2020)

Cena za 30 lekcji tygodniowo za cały pakiet za jeden tydzień: €650 (pobyt w czerwcu 2020),  €850 (pobyt w lipcu i sierpniu 2020)

Cena obejmuje: 20 lub 30 lekcji języka angielskiego tygodniowo, zakwaterowanie HB, zajęcia pozalekcyjne (wycieczki, dyskoteki itp), transfer z lotniska w obie strony, ubezpieczenie podróżne.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZE ZDJĘCIAMI

BROSZURA INFORMACYJNA 2020

Kurs całoroczne dla dorosłych od 16 roku życia

Kursy dla dorosłych: angielski ogólny GENERAL ENGLISH, BUSINESS ENGLISH, kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych FCE, CAE, CPE, IELTS, kursy indywidualne z zakwaterowaniem w domu nauczyciela, kursy połączone z nauką nurkowania, KURSY DLA OSÓB 50+, kursy dla rodzin z małymi dziećmi. Możliwość łączenia nauki angielskiego z poznawaniem kultury i historii Malty.

INFORMACJE O WSZYSTKICH KURSACH PROWADZONYCH NA MALCIE

SZCZEGÓŁOWY CENNIK 

Galeria