Kursy językowe IH Malta / Gozo

Home / Kursy językowe IH Malta / Gozo
angielski na Malcie Gozo

Angielski na Malcie

od 8 roku życia

od €120 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Wyspy Malta i Gozo położone są na samym środku Morza Śródziemnego. Posiadają wiele zabytków związanych z długą i ciekawą historią. Klimat ciepły, roślinność śródziemnomorska, wspaniałe widoki. Idealne miejsce do nauki i wypoczynku!

Szkoła

Główny budynek szkoły znajduje się na Malcie w centrum miasta St.Julians (niedaleko stolicy wyspy Valletty). Prowadzone są tam kursy dla dorosłych. Drugim miejscem nauki dla dorosłych jest Sannat, miasto na wyspie Gozo. Trzecim miejscem, przeznaczonym na wakacyjne kursy dla młodzieży w wieku od 8 do 16 lat jest Paradise Bay na Malcie.

Wszystkie budynki posiadają nowoczesne sale do nauki, centra komputerowe i stały dostęp do Wi Fi. Szkoła zatrudnia wyłącznie doświadczonych, wysoko kwalifikowanych nauczycieli.

 

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH Malta-Gozo oferuje zakwaterowanie u rodzin goszczących, w domu studenckim/wilii  należącym do szkoły oraz hotelach różnej kategorii. Standard zakwaterowania (ilość osób w pokoju, łazienka niezależna/wspólna) w zależności od oczekiwań klienta.

Istnieje możliwość uczestniczenia w bardzo bogatym programie zajęć pozalekcyjnych (turystycznych, sportowych, kulturalnych). Więcej informacji https://www.ihmalta.com/en/adults/ zakładka ACTIVITIES

Cena za podstawowy kurs General English dla dorosłych za jeden tydzień (20 lekcji): €120 – €185 (w zależności od pory roku)

Cena za pokój pojedynczy u rodziny ze śniadaniem i obiadokolacją za jeden tydzień (6 nocy): około €210 – €360 (w zależności od pory roku)

Cena za pokój 2 osobowy w domu studenckim bez wyżywienia za jeden tydzień (6 nocy): około €150 – €240 (w zależności od pory roku)

Szczegóły dotyczące kursów i cen: http://www.ihmalta.com/adults/

Szczegóły dotyczące zakwaterowania: http://www.ihmalta.com/accommodation/

Strona internetowa IH Malta:  https://www.ihmalta.com/en/

Szczegółowy cennik: https://www.ihmalta.com/en/price-list/

Więcej informacji o Malcie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Malta

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Kursy wakacyjne/obozy językowe dla dzieci i młodzieży od 8 do 16 lat

W czasie letnich obozów językowych na Malcie dzieci są podzielone na dwie kategorie wiekowe: od 8 do 12 lat i od 13 do 16 lat. Nauka i zakwaterowanie zlokalizowane są w północnej części Malty, w Paradise Bay, w kompleksie wypoczynkowym o standardzie 4* z prywatną plażą, basenami i kortami tenisowymi. Oprócz 20 lekcji tygodniowo nauki angielskiego młodzież uczestniczy w wielu zajęciach dodatkowych (sportowych, turystycznych, edukacyjnych).

Termin: 8.06 – 11.08.2019, Cena: €2156 (pobyt w czerwcu 2019), €2226 (pobyt w lipcu i sierpniu 2019) za dwa tygodnie (13 nocy). Istnieje możliwość wykupienia pobytu krótszego min. 7 dni. 

Cena obejmuje: 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo, zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne (wycieczki, gry, zabawy, sport), transfer z lotniska.

Szczegółowe informacje z cenami i zdjęciami: https://www.ihmalta.com/young-learners/

Przykładowy program dla dzieci młodszych: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2019/02/IH-Malta_Sample_Programme_Juniors.pdf 

Przykładowy program zajęć dla dzieci starszych: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2019/02/IH-Malta_Sample_Programme_Teens.pdf

Broszura informacyjna: https://www.wyjazdy-jezykowe.com/wp-content/uploads/2018/12/brochure-IH-malta-1.pdf

Kurs całoroczne dla dorosłych od 16 roku życia

Kursy dla dorosłych: angielski ogólny (General English), Business English, kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych (FCE, CAE, CPE, IELTS), kursy indywidualne z zakwaterowaniem w domu nauczyciela, kursy połączone z nauką nurkowania, kursy dla osób 50+, kursy dla rodzin z małymi dziećmi. Możliwość łączenia nauki angielskiego z poznawaniem kultury i historii Malty.

Informacje o kursach dla dorosłych: https://www.ihmalta.com/adults/

Szczegółowy cennik: https://www.ihmalta.com/en/price-list/

Więcej informacji o Malcie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Malta

Galeria