Kursy językowe IH Newcastle/Durham – Anglia

Home / Kursy językowe IH Newcastle/Durham – Anglia

angielski w Anglii Newcastle

Angielski w Anglii

od 7 roku życia

od £250 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Newcastle jest dynamicznie rozwijającym się miastem uniwersyteckim w północno – wschodniej Anglii dzięki czemu jest częstym kierunkiem wyjazdów studentów. Centrum miasta obfituje w dużą ilość miejsc związanych z kulturą jak również wiele sklepów, restauracji i klubów. W Newcastle znajduje się największy Shopping Centre w Europie. Newcastle wygrało konkurs na najbardziej ulubione miasto Wielkiej Brytanii pod względem pracy, nauki i rozrywek. Mieszkańcy Newcastle znani są z wielkiej gościnności dla odwiedzających.

Szkoła

Nowo wyremontowany budynek szkoły znajduje się w centrum Newcastle i służy za jej siedzibę od 2010 roku. W budynku jest 17 bardzo dobrze wyposażonych klas, specjalne miejsca do samodzielnej nauki, pokój komputerowy, kawiarnia i darmowy Wi Fi w całym budynku. Nauczyciele są sprawdzeni, doświadczeni i bardzo pomocni w nauce.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła pomaga w znalezieniu zakwaterowania u specjalnie wybranych rodzin. Jest też możliwość zamieszkania w akademiku szkolnym w pokojach z własnymi łazienkami lub hotelach różnej kategorii. W szkole działa program zajęć pozalekcyjnych umożliwiający lepsze poznanie miasta i okolic jak również uczestnictwo w różnych wydarzeniach kulturalnych.

Cena za podstawowy kurs General English za jeden tydzień (20 lekcji po 55 minut): £250.

Cena za kurs 20+5 (20 lekcji General English plus 5 lekcji PSP): £270 

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją za jeden tydzień: £160

Cena za pokój w akademiku z własną łazienką bez wyżywienia: £160

STRONA INTERNETOWA IH NEWCASTLE 

SZCZEGÓŁOWY OPIS SZKOŁY

SZCZEGÓŁOWY CENNIK WSZYSTKICH KURSÓW

ZAKWATEROWANIE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I WYCIECZKI

FILM O SZKOLE 1, FILM O SZKOLE 2

WIĘCEJ INFORMACJI O NEWCASTLE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Wakacyjne kursy językowe dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat w Newcastle

International House Newcastle, jako bardzo doświadczona szkoła, zapewnia wszystkim uczestnikom kursów wakacyjnych najwyższy poziom nauczania i opieki. Młodzież ma możliwość całkowitego “zanurzenia” się w języku i wykorzystywania na bieżąco tego czego się nauczyła. International House Newcastle jest organizatorem dwóch rodzajów wakacyjnych obozów językowych dla dzieci i młodzieży.

Wakacyjny obóz językowy w Newcastle dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat – JUNIOR HOMESTAY ENGLISH PROGRAMME , w czasie którego nauka języka odbywa się na terenie bardzo dobrze wyposażonej szkoły IH Newcastle, a zakwaterowanie jest zorganizowane u specjalnie dobranych rodzin w pokojach dwuosobowych. W ciągu tygodnia każde dziecko uczestniczy w 15 godzinach zajęć języka angielskiego w klasie i 10  dodatkowych godzinach  zajęć edukacyjnych. ULOTKA INFORMACYJNA 2020

Termin: 3.01 – 16.02.2021,  20.06 – 8.08.2021

Cena za jeden tydzień pobytu z zakwaterowaniem i wyżywieniem: £650 (13 lat), £620 (14-17 lat)

Cena obejmuje: 25 godzin zajęć z języka angielskiego tygodniowo, codzienne, dodatkowe zajęcia popołudniowe (zwiedzanie, konkursy, plastyka, sport), trzy razy w tygodniu dodatkowe zajęcia wieczorne (zwiedzanie, spotkania przy muzyce, film), zakwaterowanie u rodzin z pełnym wyżywieniem w pokojach dwuosobowych, ubezpieczenie podróżne, bilety na lokalne środki transportu, wycieczki do Edynburga, York, Lake District, zwiedzanie zamków Northhumbrii. Dodatkowa opłata za transfer z lotniska w Newcastle: £40 w jedną stronę.

International House Newcastle, jako bardzo doświadczona szkoła, zapewnia wszystkim uczestnikom kursów wakacyjnych najwyższy poziom nauczania i opieki. Młodzież ma możliwość całkowitego “zanurzenia” się w języku i wykorzystywania na bieżąco tego czego się nauczyła.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU Z ZAKWATEROWANIEM U RODZIN

PRZYKŁADOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ I WYCIECZEK

FILM O OBOZIE

Wakacyjny obóz językowy dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 13 lat w Durham School

Wakacyjny obóz językowy w Durham dla młodzieży w wieku od 8 do 13 lat – IH DURHAM RESIDENTIAL JUNIOR  PROGRAMME , w czasie którego nauka języka, zakwaterowanie oraz wszystkie inne atrakcje organizowane po zajęciach, odbywają są na terenie bardzo prestiżowej i jednej z najstarszych w Anglii, prywatnej szkole Durham School. W ciągu tygodnia każde dziecko uczestniczy w 15 godzinach zajęć języka angielskiego w klasie i 10  dodatkowych godzinach  zajęć edukacyjnych. Tematem przewodnim tego obozu jest: English for Life – ‘Confidence for Life’, a zabawy, wycieczki i zajęcia pozalekcyjne związane są często z serią książek o Harrym Potterze.

BROSZURA INFORMACYJNA

Termin: 12.07 – 16.08.2021

Cena za dwa tygodnie pobytu z zakwaterowaniem i wyżywieniem: £1590

Cena obejmuje: 25 godzin zajęć z języka angielskiego tygodniowo, codzienne, dodatkowe zajęcia popołudniowe (zwiedzanie, konkursy, plastyka, sport), trzy razy w tygodniu dodatkowe zajęcia wieczorne (zwiedzanie, spotkania przy muzyce, film), zakwaterowanie na terenie Durham School w pokojach dwu i trzy osobowych, ubezpieczenie podróżne, wycieczki do Edynburga, York, Lake District, zwiedzanie zamków Northhumbrii. Dodatkowa opłata za transfer z lotniska w Newcastle: £60 w jedną stronę.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE IH DURHAM RESIDENTIAL JUNIOR PROGRAMME

PRZYKŁADOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ I WYCIECZEK

FILM O OBOZIE

WIRTUALNY SPACER PO DURHAM SCHOOL

Kursy całoroczne dla młodzieży i dorosłych od 16 roku życia

Szkoła oferuje szeroki wachlarz kursów stacjonarnych o różnej intensywności. Tematyka kursów: angielski ogólny GENERAL ENGLISH, angielski dla biznesu BUSINESS ENGLISH, kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów FCE, CAE, CPE oraz IELTS

W szkole International House w Newcastle można również wziąć udział w specjalistycznych kursach ENGLISH FOR AVIATION.

Oprócz tradycyjnej nauki w grupach, uczniowie mają możliwość udziału w programie PERSONAL STUDY PROGRAMME (PSP).Umożliwia on słuchaczom indywidualną naukę pod nadzorem nauczyciela, z wykorzystaniem internetu, programów multimedialnych oraz zasobów metodycznych dostępnych w bibliotece szkoły.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O IH NEWCASTLE

KURSY DOSTĘPNE W IH NEWCASTLE

ZAKWATEROWANIE W NEWCASTLE

 

 

 

Galeria