Kursy językowe IH Newcastle – Anglia

Home / Kursy językowe IH Newcastle – Anglia
angielski w Anglii Newcastle

Angielski w Anglii

od 13 roku życia

od £240 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Newcastle jest dynamicznie rozwijającym się miastem uniwersyteckim w północno –wschodniej Anglii dzięki czemu jest częstym kierunkiem wyjazdów studentów. Centrum miasta obfituje w dużą ilość miejsc związanych z kulturą jak również wiele sklepów, restauracji i klubów. W Newcastle znajduje się największy Shopping Centre w Europie. Newcastle wygrało konkurs na najbardziej ulubione miasto Wielkiej Brytanii pod względem pracy, nauki i rozrywek. Mieszkańcy Newcastle znani są z wielkiej gościnności dla odwiedzających.

Szkoła

Nowo wybudowany budynek szkoły istnieje od 2010 roku i znajduje się w centrum Newcastle. Znajduje się w nim 17 klas, specjalne miejsca do samodzielnej nauki, pokój komputerowy, kawiarnia i darmowy Wi Fi w całym budynku. Nauczyciele są sprawdzeni, doświadczeni i bardzo pomocni w nauce.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła pomaga w znalezieniu zakwaterowania u specjalnie wybranych rodzin. Jest też możliwość zamieszkania w akademiku szkolnym w pokojach z własnymi łazienkami lub hotelach różnej kategorii. W szkole działa program zajęć pozalekcyjnych umożliwiający lepsze poznanie miasta i okolic jak również uczestnictwo w różnych wydarzeniach kulturalnych.

Cena za podstawowy kurs General English za jeden tydzień (20 lekcji po 55 minut): £240.

Cena za kurs 20+5 (20 lekcji General English plus 5 lekcji PSP): £260 

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją za jeden tydzień: £150

Cena za pokój w akademiku z własną łazienką bez wyżywienia: £150

Strona internetowa IH Newcastle: www.ihnewcastle.com

Szczegółowy cennik: https://www.ihnewcastle.com/enrol

Informacje o zajęciach pozalekcyjnych i wycieczkach: https://www.ihnewcastle.com/social

Filmy o szkole: https://www.youtube.com/watch?v=2BqyAHmSjGc , http://www.youtube.com/watch?v=eKeTrOOw6Ow

Więcej informacji o mieście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Newcastle_upon_Tyne

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Wakacyjne kursy językowe dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat w Newcastle

International House Newcastle organizuje wakacyjne kursy językowe dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat – Junior Homestay Courses. Nauka języka odbywa się na terenie bardzo dobrze wyposażonej szkoły IH Newcastle, od poniedziałku do piątku w wymiarze 5 godzin lekcyjnych po 55 minut dziennie (25 godzin tygodniowo). Zakwaterowanie u specjalnie dobranych rodzin w pokojach dwuosobowych.

Termin: 6.01 – 10.02.2019,  23.06 – 11.08.2019

Cena za dwa tygodnie pobytu z zakwaterowaniem i wyżywieniem: £1300 (13 lat), £1240 (14-17 lat)

Cena obejmuje: 25 godzin zajęć z języka angielskiego tygodniowo, codzienne, dodatkowe zajęcia popołudniowe (zwiedzanie, konkursy, plastyka, sport), trzy razy w tygodniu dodatkowe zajęcia wieczorne (zwiedzanie, spotkania przy muzyce, film), zakwaterowanie u rodzin z pełnym wyżywieniem w pokojach dwuosobowych, ubezpieczenie podróżne, bilety na lokalne środki transportu, wycieczki do Edynburga, York, Lake District, zwiedzanie zamków Northhumbrii. Dodatkowa opłata za transfer z lotniska w Newcastle: £40 w jedną stronę.

International House Newcastle, jako bardzo doświadczona szkoła, zapewnia wszystkim uczestnikom kursów wakacyjnych najwyższy poziom nauczania i opieki. Młodzież ma możliwość całkowitego “zanurzenia” się w języku i wykorzystywania na bieżąco tego czego się nauczyła.

Więcej informacji: https://www.ihnewcastle.com/courses/junior-group-homestay-courses 

Kursy całoroczne dla młodzieży i dorosłych od 16 roku życia

Szkoła oferuje szeroki wachlarz kursów stacjonarnych o różnej intensywności. Tematyka kursów: angielski ogólny (General English), angielski dla biznesu (Business English), kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów FCE, CAE, CPE, IELTS i TOEIC.

Oprócz nauki w grupach, w szkole działa Personal Study Programme (PSP) https://www.ihnewcastle.com/courses/personal-study-programme, który umożliwia słuchaczom indywidualną naukę pod nadzorem nauczyciela, z wykorzystaniem internetu oraz programów multimedialnych.

Szczegółowe informacje o IH Newcastle https://www.ihnewcastle.com/about

Informacje o wszystkich szkoleniach prowadzonych przez szkołę https://www.ihnewcastle.com/courses

 

 

 

Galeria