Kursy językowe IH Nicea – Francja

Home / Kursy językowe IH Nicea – Francja
francuski we Francji Nicea

Francuski we Francji

od 10 roku życia

od €260 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Nicea (300 tys. mieszkańców) jest znana na świecie ze swego łagodnego klimatu, pięknego położenia pomiędzy morzem i górami, słynnej promenady Maritime Promenade des Anglaise i jako miejsca zamieszkania wielu artystów i pisarzy. Jest świetnym punktem wypadowym do zwiedzania Lazurowego Wybrzeża, a także do odkrywania uroków, tradycji i smaków francuskiej prowincji.

Szkoła

Szkoła działa od ponad 30 lat. Mieści się w bardzo dobrej i bezpiecznej części Nicei, 5 minut od stacji kolejowej, 6 minut od głównej alei miasta Avenue Jean Medicin i 7 minut od wybrzeża morskiego. Niedaleko IH Nicea zaczyna się dzielnica sklepów i restauracji. Szkoła posiada ładne, przestronne sale, centrum komputerowe i darmowe Wi Fi.

Szkoła zatrudnia wykwalifikowanych, doświadczonych i bardzo przyjaźnie nastawionych nauczycieli.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH Nicea oferuje wiele możliwości zakwaterowania. Najpopularniejsze to mieszkanie z rodzinami francuskimi, które umożliwia też ćwiczenie języka w sytuacjach nieformalnych i daje możliwość naprawdę poznania jakie jest życie we Francji. Inne możliwości to zakwaterowanie w akademikach, w wynajętych mieszkaniach i hotelach różnej kategorii.Szkoła prowadzi bardzo ciekawy program zajęć pozalekcyjnych (zwiedzanie miasta, wycieczki, kino, teatr, sport, muzyka). http://www.ihnice.com/activities

Cena za podstawowy kurs języka francuskiego za jeden tydzień:

20 lekcji po 45 minut:  €258

26 lekcji po 45 minut:  €335

Więcej informacji o kursach: http://www.ihnice.com/french-courses

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją za jeden tydzień:  od €230

Cena za pokój w akademiku za jeden tydzień:  od €290

Więcej informacji o zakwaterowaniu: http://www.ihnice.com/homestayhttp://www.ihnice.com/residences

Szczegółowy cennik kursów i zakwaterowania: IH Nice cennik 2018

Strona internetowa IH Nicea: http://www.ihnice.com/en/index.php 

Broszura informacyjna http://www.ihnice.com/siteuploads/files/IH%20NICE%20BROCHURE%202016.pdf

Galerie zdjęć szkoły: https://www.flickr.com/photos/ih_nice/

Więcej informacji o mieście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Nicea

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Wakacyjne obozy językowe dla młodzieży od 10 do 16 lat

International House Nice od wielu lat organizuje wakacyjne obozy językowe języka francuskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 16 lat. Są one prowadzone przez doświadczonych nauczycieli i wychowawców. Zapewniają całodzienny kontakt z językiem francuskim i wypoczynek nad Morzem Śródziemnym.

Termin: 8.07 – 11.08.2018

Cena za dwa tygodnie pobytu z zakwaterowaniem: €1570 (możliwość wykupienia jednego tygodnia)

Cena obejmuje 20 godzin lekcyjnych nauki języka francuskiego tygodniowo, całodzienne wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach 3 – 4 osobowych na terenie ośrodka wypoczynkowego, codzienne dodatkowe zajęcia popołudniowe i wieczorne, wycieczki, transfer z lotniska w Nicei, ubezpieczenie.

Istnieje możliwość wykupienia 4 dodatkowych lekcji indywidualnych tygodniowo w cenie €232 za tydzień

Obozy letnie w Nicei odbywają się na terenie ośrodka wypoczynkowego położonego niedaleko Nicei w bliskiej odległości od lotniska i plaży. Ośrodek jest ogrodzony, a dzieci są pod opieką 24 godziny. Nauka odbywa się według specjalnie opracowanego programu uwzględniającego zainteresowania młodzieży. W trakcie obozu oprócz lekcji języka francuskiego przewidziano wiele bardzo ciekawych zajęć pozalekcyjnych: wycieczki, zajęcia sportowe, warsztaty artystyczne. W czasie pobytu młodzież będzie miała możliwość wyjazdu do Monaco, Antibes i Cannes. Generalnie, od uczestników wyjazdu jest wymagana znajomość podstaw języka francuskiego, ale jest możliwość uczestnictwa osób, które nigdy się tego języka nie uczyły.

Broszura informacyjna 2018: Broszura obóz IH Nice

Przykładowy rozkład zajęć/plan pobytu: Obóz IH Nice rozkład zajęć

Kursy języka francuskiego dla dorosłych

Szkoła oferuje kursy języka francuskiego w grupach i indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania i o zróżnicowanej długości i intensywności (do 35 godzin tygodniowo zajęć). Szkoła przygotowuje też do następujących egzaminów z języka francuskiego: DELF I, DELF II, TCF, DALF. Prowadzi też kursy języka francuskiego biznesowego.

Strona internetowa szkoły: http://www.ihnice.com

Galeria