Kursy językowe IH Nicea – Francja

Home / Kursy językowe IH Nicea – Francja

francuski we Francji Nicea

Francuski we Francji

od 10 roku życia

od €265 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Nicea (300 tys. mieszkańców) jest znana na świecie ze swego łagodnego klimatu, pięknego położenia pomiędzy morzem i górami, słynnej promenady Maritime Promenade des Anglaise i jako miejsca zamieszkania wielu artystów i pisarzy. Jest świetnym punktem wypadowym do zwiedzania Lazurowego Wybrzeża, a także do odkrywania uroków, tradycji i smaków francuskiej prowincji.

Szkoła

Szkoła działa od ponad 30 lat. Mieści się w bardzo dobrej i bezpiecznej części Nicei, 5 minut od stacji kolejowej, 6 minut od głównej alei miasta Avenue Jean Medicin i 7 minut od wybrzeża morskiego. Niedaleko IH Nicea zaczyna się dzielnica sklepów i restauracji. Szkoła posiada ładne, przestronne sale, centrum komputerowe i darmowe Wi Fi.

Szkoła zatrudnia wykwalifikowanych, doświadczonych i bardzo przyjaźnie nastawionych nauczycieli.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH Nicea oferuje wiele możliwości zakwaterowania. Najpopularniejsze to mieszkanie z rodzinami francuskimi, które umożliwia też ćwiczenie języka w sytuacjach nieformalnych i daje możliwość naprawdę poznania jakie jest życie we Francji. Inne możliwości to zakwaterowanie w akademikach, w wynajętych mieszkaniach i hotelach różnej kategorii.Szkoła prowadzi bardzo ciekawy program zajęć pozalekcyjnych (zwiedzanie miasta, wycieczki, kino, teatr, sport, muzyka) SOCIAL PROGRAMME

Cena za podstawowy kurs języka francuskiego za jeden tydzień:

Ceny za jeden tydzień nauki francuskiego:

20 lekcji po 45 minut:  €265

26 lekcji po 45 minut:  €345

Ceny za zakwaterowanie za jeden tydzień:

Pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją:  od €252

Pokój w akademiku bez wyżywienia:  od €260

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KURSÓW

INFORMACJE O ZAKWATEROWANIU

SZCZEGÓŁOWY CENNIK KURSÓW I ZAKWATEROWANIA

BROSZURA INFORMACYJNA

GALERIA ZDJĘĆ ZE SZKOŁY

WIĘCEJ INFORMACJI O NICEI

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Wakacyjne obozy językowe dla młodzieży od 10 do 16 lat

International House Nice od wielu lat organizuje WAKACYJNE OBOZY JĘZYKOWE JĘZYKA FRANCUSKIEGO dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 16 lat. Są one prowadzone przez doświadczonych nauczycieli i wychowawców. Zapewniają całodzienny kontakt z językiem francuskim i wypoczynek nad Morzem Śródziemnym.

Termin: 4.07 – 7.08.2021

Cena za jeden tydzień pobytu:

20 lekcji tygodniowo w grupie: €820 

20 lekcji w grupie i 4 lekcje zajęć indywidualnych w tygodniu: €1052

Jednorazowa opłata rejestracyjna: €60

Cena obejmuje 20 godzin lekcyjnych nauki języka francuskiego tygodniowo (lub dodatkowo 4 lekcje indywidualne), całodzienne wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach 2 – 3 osobowych z łazienkami na terenie campusu szkolnego, codzienne dodatkowe zajęcia popołudniowe i wieczorne, wycieczki, transfer z lotniska w Nicei, ubezpieczenie.

Obóz letni w Nicei organizowany jest się na terenie campusu liceum Estienne d’Orves położonego niedaleko centrum Nicei w bliskiej odległości od morza. Campus jest ogrodzony, a dzieci są pod opieką 24 godziny. Nauka odbywa się według specjalnie opracowanego programu uwzględniającego zainteresowania młodzieży. W trakcie obozu oprócz lekcji języka francuskiego przewidziano wiele bardzo ciekawych zajęć pozalekcyjnych: wycieczki, zajęcia sportowe, warsztaty artystyczne. W czasie pobytu młodzież będzie miała możliwość wyjazdu do Monaco, Antibes i Cannes. Generalnie, od uczestników wyjazdu jest wymagana znajomość podstaw języka francuskiego, ale jest również możliwość (w określonych terminach) uczestnictwa osób, które nigdy się tego języka nie uczyły.

BROSZURA INFORMACYJNA

PRZYKŁADOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ W CZASIE OBOZU

Kursy języka francuskiego dla dorosłych

Szkoła oferuje kursy języka francuskiego w grupach i indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania i o zróżnicowanej długości i intensywności (do 35 godzin tygodniowo zajęć).

KURSY OGÓLNE JĘZYKA FRANCUSKIEGO

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO DELF/DALF

KUSY INDYWIDUALNE

KURSY KULINARNE

BROSZURA INFORMACYJNA

Galeria