Kursy językowe IH Oxford – Anglia

Home / Kursy językowe IH Oxford – Anglia

angielski dla dzieci w Anglii Oxford

Angielski w Anglii

od 12 do 17 lat

od £1185 za tydzień

kursy wakacyjne

Miasto

Oxford znany jest głównie ze słynnego uniwersytetu oraz swojej historii i związków z monarchią angielską. Dzisiaj jest to nowoczesne, kosmopolityczne miasto z dużą ilością miejsc do zobaczenia i rzeczy do zrobienia (bary, restauracje, sklepy, muzea, koncerty itp.). Oxford położony jest w środkowej części Anglii dzięki czemu jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania również Londynu, Birmingham i południowego wybrzeża kraju.

Szkoła

Wakacyjne obozy językowe prowadzone w Oxfordzie są organizowane przez International House London – najbardziej prestiżową szkołę organizacji International House. Przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Nauka i zakwaterowanie odbywa się w prestiżowej szkole St. Edward’s. Historyczny budynek ma niepowtarzalny, „angielski” charakter. Znajdują się w nim nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne oraz miejsca do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Nauczyciele prowadzący zajęcia mają odpowiednie przygotowanie metodyczne do nauczania dzieci i młodzieży. Są dobierani tak, aby mogli łatwo znaleźć wspólny język z młodymi ludźmi.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Na terenie szkoły znajdują się komfortowo urządzone pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe. Cześć z nich posiada umywalki, a część osobne łazienki. W przypadku wspólnych łazienek, jedna przypada na max 4 -5 osób. Wiele pokojów ma dostęp do Wi Fi. Oprócz trzech posiłków dziennie, wydawanych w postaci bufetu, młodzież ma dostęp do napojów i przekąsek również pomiędzy posiłkami.

Cena za jeden tydzień, za 21 godzin nauki lub nauki ze sportem wraz z zakwaterowaniem, całodziennym wyżywieniem i wycieczkami: £1185

Transfer do Oxfordu z lotniska London Heathrow w godz. od 10:00 do 19:00, w środy£100 w obie strony

Możliwość transferu z lotnisk Gatwick i Stansted za dodatkową opłatą.

Terminy: 28.03 – 18.04.2021 (£950 za jeden tydzień), 7.07 – 11.08.2021 (£1185 za jeden tydzień)

BROSZURA INFORMACYJNA ZE SZCZEGÓŁAMI DOTYCZĄCYMI POBYTU W OXFORDZIE

GALERIA ZDJĘĆ ZAKWATEROWANIA W OXFORDZIE

STRONA INTERNETOWA IH OXFORD  + FILM

BROSZURA INFORMACYJNA O WSZYSTKICH OBOZACH MŁODZIEŻOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ IH LONDON

INFORMACJE O SZKOLE IH LONDON

WIĘCEJ INFORMACJI O OXFORDZIE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

W czasie pobytów wakacyjnych w Oxfordzie, do wyboru są dwa rodzaje kursów:

  • ENGLISH PLUS składający się z 21 godzin języka angielskiego tygodniowo
  • ACTIVE ENGLISH składający się z 15 godzin języka angielskiego i 6 dodatkowych godzin tygodniowo piłki nożnej, tenisa, golfa, zajęć teatralnych, fotografii lub tańca do wyboru

Oprócz lekcji angielskiego i zajęć dodatkowych, młodzież ma możliwość uczestniczenia w konkursach, wyjściach do miasta, zabawach, dyskotekach i różnych zajęciach sportowych. W ciągu dwóch tygodni pobytu organizowane są dwie wycieczki całodniowe i dwie wycieczki trwające pół dnia min. do Londynu, Bath, Stratford lub zamku Warwick.

BROSZURA INFORMACYJNA OBOZU W OXFORDZIE

Galeria