Kursy językowe IH San Diego – USA

Home / Kursy językowe IH San Diego – USA
angielski w USA San Diego

Angielski w USA

od 13 roku życia

od $330 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

San Diego jest ósmym co do wielkości miastem Stanów Zjednoczonych, ale nie ma to wpływu na gościnność, przyjazne podejście i bezpieczeństwo, których człowiek doświadcza w tym mieście na co dzień. Miasto jest znane z pięknego, naturalnego portu, wspaniałego klimatu, nieskażonych plaż i wielu turystycznych atrakcji dla całej rodziny. Dzięki  położeniu nad oceanem i niedalekiej odległości od gór i pustyni możliwe jest uprawianie różnych rodzajów aktywności przez cały rok (pływanie, surfing, żeglarstwo, wspinaczki górskie, rowery).

Szkoła

Szkoła jest położona w centralnej części miasta nieopodal głównego węzła komunikacyjnego co ma wpływ na łatwość poruszania się po okolicy. W szkole znajduje się 10 klas wyposażonych w nowoczesny sprzęt do prowadzenia zajęć, centrum komputerowe, darmowe Wi Fi, duży hall. Nauczyciele zatrudnieni w IH San Diego mają duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH San Diego oferuje zakwaterowanie u rodzin lub w akademikach. Możliwe jest też zamieszkanie w hotelu. Po lekcjach istnieje możliwość uczestniczenia w bardzo bogatym programie zajęć pozalekcyjnych obejmującym m.in. wycieczki, zwiedzanie i zajęcia sportowe. http://ihsandiego.com/main/frame.php?main=15&boardId=33

Cena za podstawowy kurs General English dla dorosłych za jeden tydzień:

20 lekcji po 50 minut: $330, 30 lekcji po 50 minut: $410

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją, za jeden tydzień: około $290

Szczegółowy cennik: http://www.ihsandiego.com/Downloads/WEB-ihsd_fee.date2019.pdf

Strona internetowa IH San Diego: www.ihsandiego.com

Broszura informacyjna: http://ihsandiego.com/Downloads/ihsd_brochure2016_v4.pdf

Więcej informacji o mieście:  http://pl.wikipedia.org/wiki/San_Diego

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Wakacyjne kursy dla młodzieży od 13 do 17 lat z zakwaterowaniem u rodzin

IH San Diego organizuje co roku wakacyjne obozy językowe dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Uczestnictwo w tego typu wyjazdach pozwala na poprawę i rozwinięcie swoich możliwości językowych, poznanie amerykańskiego stylu życia, odpoczynek we wspaniałym klimacie Kalifornii i poznanie kolegów z całego świata.

Kursy z zakwaterowaniem u rodzin

Zakwaterowanie jest zorganizowane w pokojach dwuosobowych u sprawdzonych i starannie dobranych amerykańskich rodzin. Domy znajdują się w niedalekiej odległości od szkoły IH San Diego, gdzie w bardzo dobrze wyposażonych salach odbywa się nauka. Po lekcjach organizowane są dodatkowe zajęcia: sport, zwiedzanie, wycieczki.

Termin: 23.06 – 17.08.2019, Cena: $2700 za dwa tygodnie.

Cena obejmuje: 20 godzin zajęć języka angielskiego tygodniowo, pełne wyżywienie w miejscu zamieszkania, transfer z lotniska, zajęcia pozalekcyjne i wycieczki.

Więcej informacji: http://ihsandiego.com/junior-program-summer.php 

Broszura informacyjna: http://www.ihsandiego.com/Downloads/ihsd_jp_summer2018.pdf

Wakacyjne obozy językowe dla młodzieży od 13 do 17 lat na terenie Uniwersytetu UCSD

IH San Diego organizuje co roku wakacyjne obozy językowe dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Uczestnictwo w tego typu wyjazdach pozwala na poprawę i rozwinięcie swoich możliwości językowych, poznanie amerykańskiego stylu życia, odpoczynek we wspaniałym klimacie Kalifornii i poznanie kolegów z całego świata.

Nauka i zakwaterowanie na campusie Uniwerytetu Stanowego San Diego (UCSD)

Nauka i zakwaterowanie jest zorganizowane na campusie uniwersytetu UCSD w pokojach dwuosobowych. Teren campusu wyposażony jest we wszystko co jest niezbędne do nauki i wypoczynku: biblioteki, czytelnie, sale komputerowe, boiska, baseny itp. Po lekcjach organizowane są dodatkowe zajęcia: sport, zabawy, zwiedzanie, wycieczki. Możliwość dokupienia 4 dniowej wycieczki do Los Angeles.

Termin: 30.06 – 3.08.2019, Cena: $3600 za dwa tygodnie.

Cena obejmuje: 20 godzin zajęć języka angielskiego tygodniowo, pełne wyżywienie w miejscu zamieszkania, transfer z lotniska, zajęcia pozalekcyjne i wycieczki.

Więcej informacji:  http://ihsandiego.com/junior-program-sdsu.php

Broszura informacyjna z przykładowym rozkładem zajęć: http://www.ihvancouver.com/Downloads/ihv_jp2016.pdf

Całoroczne kursy językowe dla dorosłych od 16 roku życia

IH San Diego w ciągu całego roku organizuje i prowadzi kursy języka angielskiego ogólnego (General English), specjalistycznego (Business English), przygotowujące do międzynarodowych egzaminów FCE, CAE, CPE, IELTS oraz kursy indywidualne zaprojektowane pod konkretne potrzeby klienta. Nauczyciele zatrudnieni w szkole to doświadczona i wykwalifikowana kadra.

Strona internetowa szkoły: http://www.ihsandiego.com/

Broszura informacyjna: http://ihsandiego.com/Downloads/ihsd_brochure2016.pdf

Galeria