Kursy językowe IH Valencia – Hiszpania

Home / Kursy językowe IH Valencia – Hiszpania

Valencia - Hiszpania

Hiszpański w Hiszpani

od 14 roku życia

od €180 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Walencja położona jest na nad Morzem Śródziemnym. Jest miastem średniej wielkości (ok. 750 tys. mieszkańców), zróżnicowanym kulturowo, które łączy tradycję z nowoczesnością. Oprócz wielu starych, historycznych budynków w Walencji spotyka się też dużo budowli nowoczesnych, wręcz awangardowych. Walencja to również dom paelli i największe plantacje pomarańczy w Europie. Wspaniały klimat śródziemnomorski, plaże, restauracje, muzyka i muzea tworzą niepowtarzalna mieszankę sprzyjającą nauce i odpoczynkowi.

Szkoła

Szkoła znajduje się we wspaniale ODRESTAUROWANYM BUDYNKU w centrum miasta, blisko najważniejszych historycznych miejsc Walencji. Posiada 17 wygodnych, klimatyzowanych klas, wyposażonych we wszystkie niezbędne pomoce do nauki języków obcych. W szkole znajdują się ponadto: biblioteka książek i filmów, centrum komputerowe, darmowe Wi Fi, taras na dachu. Nauczyciele zatrudnieni w szkole mają bardzo dobre przygotowanie metodyczne i wiele lat doświadczenia w nauczaniu języka hiszpańskiego. Wszystkie zajęcia odbywają się po hiszpańsku, metodą komunikatywną. Nauczyciele biorą też czynny udział w zajęciach pozalekcyjnych WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła pomaga w zakwaterowaniu u wyselekcjonowanych rodzin, w akademikach i apartamentach. Szkoła oferuje bardzo zróżnicowany program zajęć pozalekcyjnych (wyjścia do miasta, muzea, muzyka, sport, taniec), w którym aktywny udział biorą również nauczyciele zatrudnieni w IH Walencja SOCIAL PROGRAMME

Ceny kursów za jeden tydzień nauki:

Podstawowy kurs języka hiszpańskiego, 20 lekcji po 50 minut:  €180

Intensywny kurs języka hiszpańskiego, 25 lekcji po 50 minut:  €220

Intensywny kurs języka hiszpańskiego, 30 lekcji po 50 minut:  €260

Ceny zakwaterowania za jeden tydzień:

Pokój u rodziny ze śniadaniem:  €175

Pokój w mieszkaniu szkolnym:  €150

Samodzielne mieszkanie:  €575

STRONA INTERNETOWA IH WALENCJA

BROSZURA INFORMACYJNA O KURSACH DLA DOROSŁYCH

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH HISZPAŃSKIEGO

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAKWATEROWANIA

CENNIK KURSÓW I ZAKWATEROWANIA

WIRTUALNY SPACER PO WSPANIAŁYM BUDYNKU SZKOŁY

ZDJĘCIA I FILMY ZE SZKOŁY I WALENCJI

WIĘCEJ INFORMACJI O WALENCJI

Kursy oferowane przez IH Valencia

Wakacyjne obozy językowe dla młodzieży od 14 do 17 lat

IH Valencia od wielu lat prowadzi wakacyjne obozy języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat. Cieszą się one dużą popularnością i są wspaniałym połączeniem nauki na najwyższym poziomie, bardzo ciekawych zajęć pozalekcyjnych i wypoczynku w klimacie Morza Śródziemnego.

W czasie obozu nauka odbywa się na terenie szkoły IH Valencia, a  zakwaterowanie jest u rodzin goszczących. Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona we wszystko co niezbędne do nauki, a nauczyciele mają duże doświadczenie w pracy z młodzieżą,  Uczestnicy obozu mogą oczekiwać najwyższego poziomu nauczania języka hiszpańskiego i bardzo bogatego programu zajęć pozalekcyjnych.

Termin: 21.06 – 9.08.2021, Wiek: 14 – 17 lat

Cena: €1145 za dwa tygodnie (zakwaterowanie u rodzin), €1270 za dwa tygodnie (zakwaterowanie w akademiku szkolnym)

Cena obejmuje: 20 godzin nauki (po 50 minut) języka hiszpańskiego tygodniowo, zakwaterowanie u wyselekcjonowanych rodzin lub w akademiku z pełnym wyżywieniem w pokoju 2 osobowym z innym uczestnikiem obozu (innej narodowości), popołudniowe zajęcia pozalekcyjne (wycieczki, sport, kino, muzyka, muzea), jedna wycieczka całodniowa w tygodniu, transfer z lotniska w Walencji, ubezpieczenie.

BROSZURA INFORMACYJNA 2020

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O OBOZIE

NAUKA I ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ZAKWATEROWANIE I TRANSFER Z LOTNISKA

PRZYKŁADOWY PLAN ZAJĘĆ

Język hiszpański dla zorganizowanych grup młodzieży w ciągu całego roku

IH Valencia, oprócz prowadzenia wakacyjnych obozów językowych języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat, organizuje również pobyty zorganizowanych grup młodzieżowych, które mogą odbywać się w ciągu całego roku.

Takie wyjazdy, oprócz nauki języka hiszpańskiego, umożliwiają również poznanie kultury i sztuki Hiszpanii oraz spędzenie kilkunastu dni w pięknym mieście nad Morzem Śródziemnym.

BROSZURA INFORMACYJNA O POBYTACH GRUPOWYCH

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O POBYTACH GRUPOWYCH

Kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych od 17 roku życia

Szkoła IH Valencia prowadzi kursy języka hiszpańskiego w grupach i indywidualne. W zależności od potrzeb mogą być bardziej lub mniej intensywne (od 20 do 35 lekcji tygodniowo).

KURSY OGÓLNE JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW DELE, SIELE, AESA

PRZYGOTOWANIE DO STUDIÓW W HISZPANII

KURSY DLA RODZIN

Galeria