Kursy językowe IH Cadiz – Hiszpania

Home / Kursy językowe IH Cadiz – Hiszpania

 Aerial panoramic view of the old city rooftops and Cathedral de Santa Cruz in the morning from tower Tavira in Cadiz, Andalusia, Spain

Aerial panoramic view of the old city rooftops and Cathedral de Santa Cruz in the morning from tower Tavira in Cadiz, Andalusia, Spain

Hiszpański w Hiszpani

od 13 roku życia

od €205 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Cadiz (Kadyks) to miasto w południowo-zachodniej Hiszpanii, w regionie Andaluzja. Położone jest  na półwyspie oddzielającym odnogę Zatoki Kadyksu od Oceanu Atlantyckiego. Zamieszkuje je ok. 120 000 osób. Kadyks jest najstarszym miastem w Hiszpanii. Jest ważnym portem i centrum przemysłowym . Jest znanym ośrodkiem turystycznym. Posiada wiele zabytków, muzeów i innych miejsc do zwiedzania.

Szkoła

CLIC International House Cadiz to nowoczesna szkoła położona w rejonie Bahia Blanca, dzielnicy mieszkalno-handlowej tuż obok historycznego centrum Kadyksu. Szkoła została niedawno odnowiona i wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do nauczania oraz nowe meble.
CLIC IH Cadiz gości co roku  studentów z ponad 20 krajów. Dzięki nie zbyt dużej wielkości, w szkole panuje rodzinna atmosfera, powalająca na indywidualne podejście do każdego ucznia.
Szkoła oferuje różne rodzaje kursów języka hiszpańskiego z wieloma opcjami zakwaterowania i szeroką gamą ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH po lekcjach. Doświadczona  kadra nauczycielska jest wrażliwa na różnorodność kulturową oraz pochodzenie swoich uczniów. Sprawia to, że ​​nauka języka hiszpańskiego w IH Cadiz jest niezapomnianym przeżyciem.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła pomaga w zakwaterowaniu u wyselekcjonowanych rodzin, w akademikach i apartamentach. Szkoła oferuje bardzo zróżnicowany program zajęć pozalekcyjnych (wyjścia do miasta, muzea, muzyka, sport, taniec), w którym aktywny udział biorą również nauczyciele zatrudnieni w IH Cadiz SOCIAL PROGRAMME

Ceny kursów za jeden tydzień nauki:

Podstawowy kurs języka hiszpańskiego, 20 lekcji po 50 minut:  €205

Intensywny kurs języka hiszpańskiego, 25 lekcji po 50 minut:  €255

Ceny zakwaterowania za jeden tydzień:

Pokój u rodziny ze śniadaniem:  €160

Pokój w mieszkaniu szkolnym:  €220

Samodzielne mieszkanie:  €450 – €600

STRONA INTERNETOWA IH CADIZ

BROSZURA INFORMACYJNA O KURSACH DLA DOROSŁYCH

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH HISZPAŃSKIEGO

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAKWATEROWANIA

CENNIK KURSÓW I ZAKWATEROWANIA

ZDJĘCIA I FILMY ZE SZKOŁY I KADYKSU

WIĘCEJ INFORMACJI O KADYKSIE

Kursy oferowane przez CLIC IH Cadiz

Wakacyjne obozy językowe dla młodzieży od 13 do 17 lat

IH Cadiz od wielu lat prowadzi wakacyjne obozy języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Są one bardzo popularne, bo łączą naukę na najwyższym poziomie z bardzo ciekawymi zajęciami pozalekcyjnymi i wypoczynkiem nad oceanem Atlantyckim. Uczestnicy obozu mogą oczekiwać najwyższego poziomu nauczania języka hiszpańskiego i bardzo bogatego programu zajęć pozalekcyjnych.

Dostępne są dwie opcje nauki i zakwaterowania.

1.Nauka odbywa się na terenie szkoły IH Cadiz, a  zakwaterowanie jest u rodzin goszczących. Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona we wszystko co niezbędne do nauki, a nauczyciele mają duże doświadczenie w pracy z młodzieżą,

Termin: 14.06 – 13.08.2021, Wiek: 13 – 17 lat, Cena: €1203 za dwa tygodnie

PRZYKŁADOWY PLAN ZAJĘĆ

2.Nauka i zakwaterowanie w centrum Kadyksu, w  specjalnie dedykowanym budynku/akademiku.

Termin: 12.07 – 13.08.2021, Wiek: 13 – 17 lat, Cena: €1528 za dwa tygodnie

PRZYKŁADOWY PLAN ZAJĘĆ

Ceny obejmują: 20 godzin nauki (po 50 minut) języka hiszpańskiego tygodniowo, zakwaterowanie u wyselekcjonowanych rodzin lub w akademiku z pełnym wyżywieniem w pokojach 2-3 osobowych z innymi uczestnikami obozu (innej narodowości), popołudniowe zajęcia pozalekcyjne (wycieczki, sport, kino, muzyka, muzea), jedna wycieczka całodniowa i jedna trwająca pół dnia w tygodniu, ubezpieczenie.
Transfer z lotniska (w jedną stronę): 46 Euro z lotniska w Jerez, 50 Euro z lotniska w Maladze, w niedziele.

BROSZURA INFORMACYJNA 2020

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O OBOZIE

Język hiszpański dla zorganizowanych grup młodzieży w ciągu całego roku

IH Cadiz, oprócz prowadzenia całorocznych kursów języka hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży od 17 roku życia, organizuje również pobyty zorganizowanych grup młodzieżowych od 13 roku życia, które mogą odbywać się w ciągu całego roku.

Takie wyjazdy, oprócz nauki języka hiszpańskiego, umożliwiają również poznanie kultury i sztuki Hiszpanii oraz spędzenie kilkunastu dni w pięknym, historycznym mieście nad Oceanem Atlantyckim.

BROSZURA INFORMACYJNA O POBYTACH GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych od 17 roku życia

Szkoła IH Cadiz prowadzi kursy języka hiszpańskiego w grupach i indywidualne. W zależności od potrzeb mogą być bardziej lub mniej intensywne: 20 lub 25 lekcji tygodniowo.

KURSY ZDALNE/ONLINE JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

KURSY OGÓLNE JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

KURSY KULTUROZNAWCZE DLA OSÓB 50+

KURSY INDYWIDUALNE

KURSY HISZPAŃSKIEGO Z NAUKĄ GOTOWANIA

Galeria