Kursy językowe IH Dusseldorf – Niemcy

Home / Kursy językowe IH Dusseldorf – Niemcy

Niemiecki w Niemczech

od 17 roku życia

od €140 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Dusseldorf to jedno z większych miast zachodnich Niemiec, o dużym znaczeniu gospodarczym. Położony przy dolnej części Renu, przy delcie rzeki Düssel, która wpływa do Renu. Jest stolicą kraju związkowego Nadrenia Północna-Wesfalia. Jest to bardzo ciekawe miasto, gdzie współczesność przeplata się z jego bogatą historią.
Düsseldorf ma najwyższą koncentrację usług profesjonalnych, branż kreatywnych oraz mediów i jest uważany za niemiecką stolicę mody.
Miasto słynie z życia nocnego, karnawału, imprez, zakupów oraz targów mody i targów, takich jak Boot Messe (targi łodzi i sportów wodnych) oraz Igedo (targi mody). Każdego roku ponad 4 miliony osób odwiedza wesołe miasteczko Kirmes, który odbywa się przez 10 dni w lecie.

 

Szkoła

GoAcademy! IH Düsseldorf działa od 1990 roku i jest jedną z najlepszych szkół językowych w Europie. Specjalizuje się w kursach językowych dla osób prywatnych i firm. Prowadzi również kursy grupowe.
Częścią koncepcji nauczania szkoły jest nauka bez zbędnego stresu. Doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy sprawiają, że lekcje są żywe i komunikatywne. Filozofia nauczania języka jako integralnej części kultury jest podstawą trwałego zrozumienia, konstruktywnej komunikacji i udanej współpracy.
Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona we wszystko co jest niezbędne do efektywnej nauki języka. Oprócz wygodnych sal posiada darmowe Wi Fi, centrum komputerowe i bibliotekę.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła może zorganizować zakwaterowanie u wybranych rodzin, w akademikach lub w hotelach różnej kategorii. Mieszkania zlokalizowane są blisko szkoły.

Szkoła oferuje bardzo urozmaicony program zajęć pozalekcyjnych (wycieczki, wyjścia do miasta, sport, gry, kino, muzea, muzyka) SOCIAL PROGRAMME

Ceny za podstawowy kurs języka niemieckiego za jeden tydzień:

20 lekcji po 45 min: €140

30 lekcji po 45 min: €190

Ceny za zakwaterowanie za jeden tydzień:

Pokój u rodziny ze śniadaniem: €230

Pokój u rodziny ze śniadaniem i kolacją: €270

Pokój w mieszkaniu studenckim bez wyżywienia: €160

Kawalerka bez wyżywienia: od €250

STRONA INTERNETOWA  IH DUSSELDORF

RODZAJE KURSÓW OFEROWANYCH W IH DUSSELDORF

INFORMACJE O ZAKWATEROWANIU

BROSZURA INFORMACYJNA Z CENNIKIEM

GALERIE ZDJĘĆ

WIĘCEJ INFORMACJI O DUSSELDORFIE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Szkoła oferuje kursy w grupach i indywidualne o różnych stopniach intensywności i długości,od 15 do 30 godzin nauczania tygodniowo.

KURSY OGÓLNE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA LEKARZY

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA PIELĘGNIAREK

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW

Galeria