Kursy językowe IH Edynburg – Szkocja

Home / Kursy językowe IH Edynburg – Szkocja

Edinburgh Cityscape Panorama

Angielski w Szkocji

od 8 do 17 lat

od £1025 za tydzień

kursy wakacyjne

Miasto

Edynburg jest od 1437 roku stolicą Szkocji, a od roku 1999 stanowi  również siedzibę szkockiego parlamentu. Jego zabytkowe centrum zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Edynburg to piękne miasto z olbrzymią ilością zabytkowych i historycznych budynków otoczonych zielenią. Znajduje się tam wiele muzeów, a każdego roku odbywa się tam wiele festiwali muzycznych i artystycznych. Edynburg może być wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania południa Szkocji i północnych obszarów Anglii.

Szkoła

Wakacyjne obozy językowe prowadzone w Edynburgu są organizowane przez International House London – najbardziej prestiżową szkołę organizacji International House. Przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat. Nauka i zakwaterowanie zorganizowane są  w 16-to wiecznym budynku prestiżowej szkoły Newbattle College. Historyczny budynek ma niepowtarzalny, „angielski” charakter, podobny do tego który znany jest z książek i filmów o Harrym Potterze.  Oddalony jest od centrum Edynburga ok. 8 km. Znajdują się w nim  bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne oraz miejsca do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.  Nauczyciele prowadzący zajęcia mają odpowiednie przygotowanie metodyczne do nauczania dzieci i młodzieży.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Na terenie szkoły znajdują się komfortowo urządzone pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe z łazienkami. W pokojach jest dostęp do Wi Fi.

Oprócz trzech posiłków dziennie, wydawanych w postaci bufetu, młodzież ma dostęp do napojów i przekąsek również pomiędzy posiłkami.

Cena za jeden tydzień pobytu, za 15 godzin nauki tygodniowo wraz z zakwaterowaniem, całodziennym wyżywieniem, wycieczkami i dodatkowymi zajęciami pozalekcyjnymi:

£1082 (EXPLORE ENGLISH JUNIOR, wiek 8-11 lat)

£1025 (EXPLORE ENGLISH, wiek 12-17 lat)

Transfer do miejsca obozu z lotniska w Edynburgu w godz. od 10:00 do 19:00, w niedziele: £100 w obie strony

Termin: 27.06 – 22.08.2021

BROSZURA INFORMACYJNA ZE SZCZEGÓŁAMI DOTYCZĄCYMI POBYTU W EDYNBURGU

STRONA INTERNETOWA IH EDYNBURG  + FILM

BROSZURA INFORMACYJNA O WSZYSTKICH OBOZACH MŁODZIEŻOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ IH LONDON

INFORMACJE O SZKOLE IH LONDON

WIĘCEJ INFORMACJI O EDYNBURGU

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

W czasie pobytów wakacyjnych w Edynburgu, do wyboru są dwa rodzaje kursów w zależności od wieku uczestników:

Oba programy zapewniają 15 godzin nauki języka angielskiego tygodniowo oraz zajęcia popołudniowe (konkursy, dyskoteki, filmy, zabawy, zajęcia plastyczne) i wycieczki.

W ciągu tygodnia pobytu organizowana jest jedna wycieczka całodniowa i dwie wycieczki trwające pół dnia np. zwiedzanie Edynburga (Edinburgh Castle, Holyrood Palace), Loch Lomond, Glasgow, St. Andrews.

BROSZURA INFORMACYJNA OBOZU W EDYNBURGU

STRONA INTERNETOWA OBOZU W EDYNBURGU

Galeria