Kursy językowe IH Moulton – Anglia

Home / Kursy językowe IH Moulton – Anglia

Angielski w Anglii

od 12 do 17 lat

od £850 za tydzień

kursy wakacyjne

Miasto

Moulton jest małym miasteczkiem, które znajduje się w Anglii, w hrabstwie Northamptonshire. Położone jest w bardzo spokojnej i ładnej okolicy otoczonej farmami, lasami i wioskami o typowym, angielskim charakterze. Moulton  może być dobrym miejscem na letni wypoczynek i  zwiedzanie Anglii.

Szkoła

Wakacyjne obozy językowe prowadzone w Moulton  organizowane są przez International House London – najbardziej prestiżową szkołę organizacji International House. Przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Nauka i zakwaterowanie zorganizowane są  w nowoczesnym kompleksie budynków należących do wyższej szkoły rolniczej MOULTON COLLEGE.  Moulton College oddalony jest o jedną godzinę jazdy od Londynu, Cambridge i Oxford. Znajdują się w nim  bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne oraz miejsca do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.  Nauczyciele prowadzący zajęcia mają odpowiednie przygotowanie metodyczne do nauczania dzieci i młodzieży. Atrakcją szkoły jest własny ośrodek jeździecki oraz zoo.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Na terenie szkoły znajdują się komfortowo urządzone pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami. W pokojach jest dostęp do Wi Fi. Oprócz trzech posiłków dziennie, wydawanych w postaci bufetu, młodzież ma dostęp do napojów i przekąsek również pomiędzy posiłkami.

Cena za jeden tydzień (nauka, zajęcia dodatkowe, zakwaterowanie z całodziennym wyżywieniem,wycieczki) w zależności od wybranej opcji: Animal Care: £979, English Plus £953, Active English: £953, English Experience: £850

Transfer do Moulton z lotniska London Heathrow w godz. od 10:00 do 19:00, w środy: £100 w obie strony

Termin: 23.06 – 4.08.2021

BROSZURA INFORMACYJNA ZE SZCZEGÓŁAMI DOTYCZĄCYMI POBYTU W MOULTON

STRONA INTERNETOWA IH MOULTON  + FILM

BROSZURA INFORMACYJNA O WSZYSTKICH OBOZACH MŁODZIEŻOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ IH LONDON

INFORMACJE O SZKOLE IH LONDON

WIĘCEJ INFORMACJI O HRABSTWIE NORTHAMPTONSHIRE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

W czasie pobytów wakacyjnych w Moulton, do wyboru są trzy rodzaje kursów:

  • ACTIVE ENGLISH składający się z 15 godzin języka angielskiego i 6 dodatkowych godzin tygodniowo piłki nożnej, koszykówki, tenisa, tańca lub jazdy konnej (w przypadku jazdy konnej dopłata £150 za tydzień)
  • ENGLISH PLUS składający się z 21 godzin języka angielskiego tygodniowo
  • ANIMAL CARE składający się z 15 godzin języka angielskiego i 6 dodatkowych godzin tygodniowo zajęć ze zwierzętami
  • ENGLISH EXPERIENCE, dla młodzieży od 12 do 17 lat, zawierający 15 godzin zajęć języka angielskiego tygodniowo oraz dodatkowe zajęcia pozalekcyjne. Zajęcia z języka angielskiego w tym programie oparte są bardziej na projektach rozwijających posługiwanie się językiem angielskim, a w mniejszym stopniu na tradycyjnych lekcjach w klasie

Oprócz lekcji angielskiego i zajęć dodatkowych, młodzież ma możliwość uczestniczenia w konkursach, zwiedzaniu okolicy, zabawach, dyskotekach i różnych zajęciach sportowych. W ciągu dwóch tygodni pobytu organizowane są dwie wycieczki całodniowe i dwie wycieczki trwające pół dnia min. do Londynu, Oxfordu i Studia Filmowego Harry Pottera.

BROSZURA INFORMACYJNA OBOZU W MOULTON

STRONA INTERNETOWA OBOZU W MOULTON

Galeria