O nas

Informacje o International House

International House www.ihworld.com, założona w 1953 roku, to jedna z największych i najbardziej poważanych organizacji zajmujących się nauczaniem języka angielskiego i kształceniem nauczycieli. Obecnie International House World Organisation to 160 szkół w ponad 50 krajach świata. Jednymi z nich są szkoły International House w Bydgoszczy (od 1992 roku) www.bydgoszcz.inthouse.pl i Toruniu (od 1993 roku) www.torun.inthouse.pl . Oprócz Bydgoszczy i Torunia, w województwie kujawsko-pomorskim, nauka języka angielskiego prowadzona jest również w Inowrocławiu, Nakle nad Notecią,  Żninie i Szubinie.

Szkoły w Bydgoszczy i Toruniu są jednocześnie centrami egzaminacyjnym Egzaminów Cambridge English (FCE, CAE, CPE) exams.inthouse.pl, www.cambridgeenglish.org.

Pośrednicząc w wyjazdach językowych, proponujemy naukę głównie w szkołach należących do sieci International House. Takie postępowanie daje nam gwarancję najwyższego poziomu nauczania obowiązującego we wszystkich szkołach International House World Organisation na całym świecie i bardzo dobrej obsługi klienta. Nauczyciele zatrudnieni w szkołach International House to głównie native speakers, których językiem ojczystym jest język nauczania. Wszyscy posiadają niezbędne przygotowanie metodyczne i doświadczenie.

Znamy osobiście większość osób prowadzących i zarządzających szkołami co ma również wpływ na bardziej “osobiste” podejście do ucznia i pomaga w szybkim rozwiązywaniu ewentualnych problemów gdyby takie pojawiły się w czasie pobytu zagranicą. Jest to szczególnie ważne w przypadku wyjazdów wakacyjnych dzieci i młodzieży.

Misja

Nauka języka obcego to także nauka patrzenia na świat z perspektywy innych ludzi. Celem International House jest promowanie i doskonalenie porozumienia na całym świecie poprzez najwyższą jakość nauczania języka angielskiego. W International House przestrzegamy wysokich standardów edukacyjnych, ponieważ wierzymy, że satysfakcja płynącą z nauki i pracy w naszych Szkołach stanowi trwałą podstawę dalszego rozwoju organizacji IH.