Włoski - nauka włoskiego we Włoszech

Home / Włoski

Kurs języka włoskiego we Włoszech

Język włoski łączy piękno z prostotą. Dowodem na jego szlachetność jest niezliczona ilość oper i dzieł kultury, które po dziś stanowią cenne dziedzictwo. Nauka języka włoskiego najlepiej sprawdza się w obecności osób, które pochodzą właśnie z tego kraju. Chcąc płynnie porozumiewać się w języku włoskim, należy od razu kształtować odpowiedni akcent. Właśnie dlatego warto poznawać jego tajniki za granicą. Nauka włoskiego we Włoszech przynosi o wiele lepsze rezultaty, ponieważ pozwala osłuchać się z językiem. Dzięki temu łatwiej jest przyswoić słownictwo, zapoznać się z akcentem oraz prawidłową wymową.

Nauka włoskiego we Włoszech to także niesamowita przygoda. Edukacja zagraniczna pozwala aktywnie wykorzystać czas i zwiedzić najpiękniejsze miasta Włoch. Nasza szkoła mieści się w Rzymie. Zlokalizowana jest w ścisłym centrum, otoczona historycznymi zabytkami oraz pięknymi miejscami. Oferujemy kursy zagraniczne prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy organizują szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Edukacja prowadzona jest indywidualnie lub grupowo. Nauka włoskiego we Włoszech przynosi o wiele lepsze rezultaty niż tradycyjne kursy językowe. To połączenie skutecznej edukacji z rozrywką i integracją.

Zapraszamy na całoroczne kursy językowe we Włoszech. Przeżyj z nami niezapomnianą przygodę, poznaj nowych ludzi, zobacz niesamowite miejsca i ucz się języka obcego każdego dnia! Kursy przeznaczone są dla osób od 17 roku życia.

Mamma Mia! Niezapomniany kurs włoskiego we Włoszech, spowitych aromatem wypiekanej neapolitany, na tle starożytnego Koloseum i przy dźwiękach opery

nauka włoskiego we włoszech