Kursy językowe IH Belfast – Irlandia Północna

Home / Kursy językowe IH Belfast – Irlandia Północna
angielski w Irlandii Belfast

Angielski w Irlandi Północnej

od 12 roku życia

od £195 za tydzień

kursy całoroczne i wakacyjne

Miasto

Belfast szybko staje się jednym z bardziej dynamicznie rozwijających się i pożądanych do zamieszkiwania miast w Europie. Znany ze swojej gościnności, dobrego irlandzkiego humoru, wielu atrakcji i wspaniałych widoków jest idealnym miejscem wakacji z nauką języka. Belfast jest też bardzo dobrym punktem wypadowym do zwiedzania Irlandii Północnej. Ma na to również wpływ coraz większa liczba połączeń lotniczych z wieloma miastami Europy.

Szkoła

IH Belfast jest jedną z najlepszych szkół językowych w Irlandii. Szkoła znajduje się w pięknym, starym budynku wiktoriańskim, położonym w centrum dzielnicy uniwersyteckiej, oddalonej o 10 minut spacerem od centrum Belfastu. Posiada 12 nowoczesnych sal lekcyjnych, centrum komputerowe i salę do samodzielnej nauki. Koło szkoły znajduje się wiele barów, restauracji i sklepów. Nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje i z duże doświadczenie.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

IH Belfast oferuje zakwaterowanie u specjalnie dobranych i sprawdzonych rodzin, a dla osób chcących mieć więcej „wolności” w akademikach i hotelach.

Szkoła organizuje interesujące i zróżnicowane zajęcia pozalekcyjne (turystyczne, kulturalne, muzyczne) http://ihbelfast.com/social-life/ 

Cena za podstawowy kurs General English za jeden tydzień (20 lekcji po 55 min): £195

Cena za intensywny kurs General English za jeden tydzień (25 lekcji po 55 min): £240

Cena za pokój u rodziny ze śniadaniem i obiadokolacją za jeden tydzień: £150

Cena za pokój z łazienką bez wyżywienia w akademiku za jeden tydzień: £190

Cena za kawalerkę bez wyżywienia za jeden tydzień: £180

Strona internetowa IH Belfast: www.ihbelfast.com

Informacje o kursach w IH Belfast: http://www.ihbelfast.com/en/courses/adult-courses/
Informacje o zakwaterowaniu: http://www.ihbelfast.com/accommodation/

Galeria zdjęć IH Belfast:  http://ihbelfast.com/gallery

Więcej informacji o mieście: http://pl.wikipedia.org/wiki/Belfast

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Wakacyjne obozy językowe dla młodzieży od 12 do 17 lat

IH Belfast od wielu lat organizuje wakacyjne obozy językowe dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Młodzież ma do wyboru dwa rodzaje obozów, które różnią się lokalizacją i charakterem.

Obóz językowy na terenie Share Activity Centre

Terminy: 30.06 – 14.07.2019, 14.07 – 28.07.2019, Wiek: od 12 do 16 lat, Cena: £1460 za dwa tygodnie (13 lub 14 nocy).

Share Activity Centre do największy w Irlandii ośrodek sportowo – wypoczynkowy, umiejscowiony na południu Irlandii Północnej przy granicy z Irlandią. Położony jest nad brzegiem pięknego jeziora Upper Lough Erne, wśród lasów i natury. Głównym atutem obozu jest bardzo unikalny, integracyjny sposób nauki języka angielskiego. Polega on na tym, że grupy uczestników tworzone są (w odpowiednich proporcjach) z dzieci angielskich i obcokrajowców. Biorą one udział we wszystkich zajęciach razem co przekłada się na bardzo szybki wzrost umiejętności językowych. W czasie zajęć, oprócz trenerów/instruktorów grupom towarzyszą nauczyciele języka angielskiego, którzy na bieżąco objaśniają zawiłości językowe. Wieczorem dzieci uczestniczą w dwóch godzinach zajęć “w klasie”, które porządkują wiadomości nabyte w ciągu całego dnia. Zajęcia pozalekcyjne kładą nacisk na sporty wodne: żeglarstwo, kajaki, windsurfing, ale uczestnicy korzystają również z rowerów, boisk piłkarskich i basenu. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, a w przypadku żeglarstwa i kajakarstwa umożliwiają zdobycie oficjalnych “patentów”.

Cena obejmuje: 10 lekcji języka angielskiego tygodniowo plus naukę języka w trakcie zajęć pozalekcyjnych, zakwaterowanie na terenie Share Acivity Centre w pokojach 4 osobowych z łazienką, całodzienne wyżywienie, program zajęć pozalekcyjnych (w tym jedna wycieczka całodniowa), transfer z lotnisk w Belfaście i Dublinie.

Broszura informacyjna http://www.ihbelfast.com/wp-content/uploads/2015/09/share_info_pack.pdf

Dodatkowe informacje http://www.ihbelfast.com/courses/young-learners/share-adventure-programme/

Wakacje w Belfaście na terenie Campbell College

Termin: 30.06 – 27.07.2019

Cena: £1390 za dwa tygodnie (pokoje dzielone, wspólna łazienka), £1460 za dwa tygodnie (pokój pojedynczy z łazienką), Wiek: od 12 do 17 lat, zakwaterowanie i zajęcia na terenie Campbell College

Campbell College w Belfaście uznawany jest za jedną z najbardziej prestiżowych szkół w Irlandii Północnej. Położony jest we wschodniej części Belfastu, niedaleko Parlamentu Irlandii Północnej w Stormont. Usytuowany jest na kilkunastu hektarach powierzchni z własnym lasem i jeziorem. Zapewnia fantastyczne warunki do nauki, sportu, rozrywki i zabawy. Jednym z najsłynniejszych absolwentów Campbell College był C. S. Lewis, dla którego to miejsce stało się inspiracją przy tworzeniu “Opowieści z Narnii”. 

Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami lub w pokojach pojedynczych z łazienką. Wiele wycieczek pozwalających na zwiedzanie i poznawanie atrakcji Belfastu i okolic.

Cena obejmuje: 18 lekcji języka angielskiego tygodniowo, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wycieczki i zajęcia pozalekcyjne, transfer z lotnisk w Belfaście

Dodatkowe informacje:

http://www.ihbelfast.com/en/courses/young-learners/campbell-college-programme/

Kursy dla dorosłych od 16 roku życia

Szkoła oferuje kursy ogólne (General English) na wszystkich poziomach zaawansowania i specjalistyczne (FCE, CAE, CPE, Business English). Możliwość nauki indywidualnej.

Więcej informacji:

http://ihbelfast.com/adult-courses/

Executive Immersion

Galeria