Kursy językowe IH Rzym – Włochy

Home / Kursy językowe IH Rzym – Włochy

włoski we Włoszech Rzym

Włoski we Włoszech

od 17 roku życia

od €235 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Spośród wszystkich miast, które odegrały mniejszą lub większą rolę w historii Włoch, Rzym jest tym miejscem, które wzbudza największy podziw i fascynację. Jest tu więcej do zobaczenia niż w większości metropolii świata. Kilka tysięcy lat cywilizacji stworzyło tu niepowtarzalną mieszankę historii, architektury, sztuki i nauki. Miejsce do którego chce się wracać i którego do końca nie można poznać.

Szkoła

Szkoła Dilit IH Rome jest jedną z najlepszych i najbardziej renomowanych szkół językowych we Włoszech. Została założona w 1974 roku. Znajduje się w kilkupiętrowej willi w centrum Rzymu. W szkole znajdują się świetnie wyposażone klasy do nauki języków, centrum komputerowe, sale do samodzielnej nauki, darmowe Wi Fi, bar, ogród. Nauczyciele włoskiego zatrudnieni w szkole tworzą bardzo dobrze wyszkoloną kadrę o wielkim doświadczeniu i zaangażowaniu w swoją pracę.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła pomaga w znalezieniu zakwaterowania. Może to być mieszkanie u rodzin, apartamenty samodzielne lub dzielone z innymi uczestnikami kursów, hotele, pensjonaty. W szkole istnieje bardzo bogata oferta zajęć pozalekcyjnych pomagających w szlifowaniu języka włoskiego (zwiedzanie miasta, teatr, opera, zajęcia sportowe, wspólne wyjścia do restauracji) SOCIAL PROGRAMME

Ceny kursów za jeden tydzień:

Podstawowy kurs języka włoskiego (20 lekcji): €235

Intensywny kurs języka włoskiego (30 lekcji): €340

Ceny za zakwaterowanie za jeden tydzień:

Pokój u rodziny ze śniadaniem: ok. €200

Pokój w mieszkaniu szkolnym bez wyżywienia: €175

STRONA INTERNETOWA IH ROMA

SZCZEGÓŁY KURSÓW JĘZYKA WŁOSKIEGO

CENNIK KURSÓW

SZCZEGÓŁY I CENY ZAKWATEROWANIA

BROSZURA INFORMACYJNA

FILMY O SZKOLE

WIĘCEJ INFORMACJI O RZYMIE

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

Galeria