Kursy językowe IH Sydney – Australia

Home / Kursy językowe IH Sydney – Australia
angielski w Australii Sydney

Angielski w Australii

od 17 roku życia

od AU$250 za tydzień

kursy całoroczne

Miasto

Sydney to nowoczesne, prężne i wielokulturowe miasto. Z pięknymi plażami nad oceanem, wspaniałym portem i takimi znakami rozpoznawczymi jak słynny budynek opery i most Harbor Bridge, Sydney niewątpliwie należy do najpiękniejszych miast świata.

Szkoła

Szkoła znajduje się w dzielnicy biznesowej Sydney. Jest doskonale wyposażona we wszystko co niezbędne do nauki w XXI wieku. Posiada przestronne klasy, centrum komputerowe, darmowe Wi Fi, bar i miejsce do samodzielnej nauki. Nauczyciele zatrudnieni w szkole to fachowcy o bardzo dużym doświadczeniu w nauczaniu.

Ceny, zakwaterowanie i inne informacje

Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin oraz w akademikach i hotelach. Po lekcjach jest możliwość uczestniczenia w „social club”, zajęciach dodatkowych polegających na wspólnych wyjściach do miasta, wycieczkach, grillach, zabawach.

Cena za podstawowy kurs General English za jeden tydzień (20 lekcji): ok. AU$250

Cena za pokój u rodziny z dwoma posiłkami dziennie za jeden tydzień: ok. AU$350

STRONA INTERNETOWA IH SYDNEY

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAKWATEROWANIA

ORIENTACYJNY CENNIK ZAKWATEROWANIA

BROSZURA INFORMACYJNA IH SYDNEY

BROSZURA INFORMACYJNA IH SYDNEY, BONDI, MELBOURNE, DARWIN

WIĘCEJ INFORMACJI O SYDNEY

Istnieje również możliwość nauki w szkołach powiązanych z IH Sydney, które znajdują się w SYDNEY BONDI, MELBOURNE I DARWIN

Dostępne kursy w ramach wyjazdu

IH Sydney oferuje kursy języka angielskiego ogólnego (General English), kursy dla biznesu (Business English), kursy indywidualne oraz kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych (FCE, CAE, CPE, IELTS).

Galeria